2737
2734
عنوان

شوهرم جلوی خواهرش بهم فوش داد

377 بازدید | 14 پست

سر هیچی باهم دعوا کردیم مادرشوهرمینا بیرونن من ازش پرسیدمکجا رفتن اول گفت نمیدونم بعد دو ساعت گفتم رفتن خونه ی عموت گفت ن خونه خاله ام رفته بعد ما داشتیم حرف میزدیم که خواهرش اومد بالا منم گفتم پس چرا گفتی نمی دونم یهو جلوی خواهرش بلند داد زد کثافت من گفتم کجان تو کر بودی نشنیدی جلوی خواهرش خوردم کرد بعد که خوارش رفت گفت فردا س 7 پاشو از این خونه برو منم جوابشو دادم گفتم میرم اما عذر خواهی نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلوی فامیل شوهر دعوا نکنین  دشمن شاد نکنین

گل گفتی

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2731

اخه تقصیرتوم هست میخوای چیکار بدونی کجان!!!!

من اصلاهیچوقت نمیپرسم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
جلوی فامیل شوهر دعوا نکنین  دشمن شاد نکنین

واسه نی نی ص فرستادم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738
هرکاریک کرده باشی حق نداره جلوبقیه فوش بده من بدترازاینام شنیدمو البته جواب دادم ولی جلوی کسی حققق نداریم به هم فوش بدیم
الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  

عزيزم از قديم گفتن با بحث كردن فقط شخصيت ادم كوچيك ميشه به نظر من شما اصلا نبايد طوري رفتار كني كه انگار خانواده همسرت دغدغه تو هستند اينكه اونها چكار ميكنند و كجا ميرن به خودشون مربوطه خودت رو از مسائلشون دور نگه دار تا روشون تو روت باز نشه و احترامت هم پيش همسرت حفظ بشه من خودم شخصا اگه همسرم اين سوالو مدام بپرسه ناراحت ميشم 

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .
2706