2737
2734
عنوان

اولین بوسه همسر

6795 بازدید | 27 پست

زیباترین خاطره من از اولین بوسه همسر،، بعد از عقدم که روی پیشانی زده شد و لحظه اش فوق العاده است، واسه اولین بوسه همسر اگه خاطره ای دارین بگین مهربونا، من که خیلی خجالت کشیدم با اینکه محرم بودیم اون لحظه   

آرزومند آرزوهای شما

اگه پسر 15 ساله و دختر مجرد 30 ساله تو سایت نبود می گفتم خاطره ش رو

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شبا تو ماشین برنامه میرفتیم تو دوران عقد

بی مکان بودیم بی مکان😐

تنها چیزی ک یادمه همینه🤣

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731

داشت بارون می‌بارید اومد دم در خونمون بدون چتر 

رفتم پایین پیشش 

گفتم چکار داری این وقت شب اومدی خونه که یهو پیشونیمو بوسید

وقتی تو رفته باشی... ناقص میماند زندگی.  بعد از تو تا همیشه این قصه ناتمام است💔

من داشتم با هیجان از مبارزه ای که تو باشگاه داشتم تعریف میکردم خیلی غیر منتظره پیشونیم رو بوسید😍

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2738
خخخخ پس مث ما بودین چ دره‌های دور و پنهانی ک با اون ماشین بدبخت نرفتیم🤣🤣🤣

اکثرا هم بیرون شهر

یبارم وسط کار پلیس اومد😐

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

موقع خداحافظی شب عقدمون بوسید البته پیشونیمونه لپمو 😂بعد که رف انقد از بوسه حرف زدیم تلفنی اون گف صورتت داغ بود من گفتم جای لبات انگار هنوز هس خلاصه دیونه بودیم 😂😂

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2706