2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو همین سایت گفتن میشه

نمیشه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
هک واتساپ ممکن نیست ، اما کنترل کردن گوشی چرا که میشه با استفاده از اون از واتساپ هم استفاده کرد

اسم نرم افزار رو میگین

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
میشه گوشی رو با رت اینجکت کرد

داداش من ک نفهمیدم چی گفتی 😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اسم نرم افزار رو میگین

بزنید rat for hacking mobile phone میاد البته فکر نکنم کارآمد باشه براتون چون باید یکم از کامپیوتر سر رشته داشته باشید

من با یکی از دوستام اینکارو کردم و شماره خالشو برداشتم  

Never test the depth of the river with both of your feet
بزنید rat for hacking mobile phone میاد البته فکر نکنم کارآمد باشه براتون چون باید یکم از کامپیوتر س ...

من سردرمیارم ..گوشی شوهرمو کلا هک کردم ..پیامهاش تماسهاش صدای مکالماتش ..فقط واتساپ مونده ..اونم نرم افزارش گفتن برای اندروید بالاست واسه من اندروید 4.3 میشه به نطر شما؟

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
من سردرمیارم ..گوشی شوهرمو کلا هک کردم ..پیامهاش تماسهاش صدای مکالماتش ..فقط واتساپ مونده ..اونم نرم ...

من دو سال تو اینکارا نیستم و به کسی هم راهنمایی نمیکنم در این زمینه ، فقط یه نشونه گفتم بقیشو خودتون باید برید سراغش

Never test the depth of the river with both of your feet

منو دوستام پارسال تو فضای مجازی یه پسره رو پیدا کرده بودیم.پول میگرفت هر چی ک میگفتی رو هک میکرد و اطلاعات طرفو بت میداد.کد نت و شارژ میداد...مخی بود برای خودش..باید یه همچین کسایی رو پیدا کنی تو کارش خبره باشه..

ارزانسرای مدلندarzansa_modland@   
2706