2737
2734
عنوان

میشه دو قلو باردار باشی اما سونو مشخص نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 135576 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ١٢هفته رفتم سونو ان تي گفت يه جنينه ولي يه ضايعه هم ميبينم مشخص نيست چيزي ...شكمم خيلي بزرگ شده و تمام علائم دو قلويي رو دارم توي خانوادمم مادر بزرگم دو قلوي همسان داشته دايي هام... خانواده پدري هم عمه دارم دو قلوي همسان يعني ممكنه دو قلو باشه؟

2738

سلام من هفته ۳۱ هستم سونو گفته جنین یدونه پسر هست اما همزمان که سمت راست بچه لگد میزنه سمت چپم میزنه کسی میدونه چرا؟ گاهی یطرف شکمم میاد بالا بعد طرف دیگه دست و پاش و حس میکنم. امکان داره تا الان نفهمن دوتا باشه ؟ قشنگ الانم دوطرف حرکت حس میکنم

منم نه هفته رفتم سونو ولی یه دونه جنین نشون داد و من آی وی اف انجام دادم، ممکنه 2 تا باشه و. تو سونو های بعدی خودشو نشون بده؟ آخه گفت یه هماتوم پشت جنین هست، نمیشه هماتوم نباشه وساک باشه که تشخیص نداده باشه؟ آخه اصلا لکه و خونریزی ندارم

منم تا هفته 18"نمیدونستم دوقلو دارم تو سونو هم تشخیص نداده بودن

سلام عزیزم من الان خوندم ..من ۱۲هفته رفتم سونو تک قلوعه ولی تودهفته ۱۵ ازمایش انومالی دادم hcgخون م بالاست گفته هفته ۱۸اسکن انجام بدم ..تو نت خوندم علتش یا دوقلوزایی یا که نوشته محاسبه غلط بارداری م

2706