2737
2734
عنوان

باردار بالا سی هفته بیا داخل

383 بازدید | 91 پست

خانما شماهم مدام احساس دفع دارین من بچم نه میدونم بالاس نه میدونم پایینه نمیدونم کجاس ولی خیلی به مثانه ...فشار میاره شماهم اینطورین؟؟

بیشتر حرکاتش پایینه نمیدونم سرشه نمیدونم پاشه ی چندتاحرکت هم بالا میزنه گیج شدم شما وضعیتتون چطوره؟؟

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخرین سونو کی رفتی؟چند هفته ایی؟؟و جفتت چی نوشته دکتر داخل سونو؟؟؟

اخرین سونو انومالی رفتم توهفته سی دو هستم.جفت خلفی

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
من باردار نیستم ولی عاشق بارداراااام

پدرمون درامدددددددد رسما

من بخاطر همین قضیه امشب میرم سونو . قشنگ انگشتای کوچیکش جای مثانم حس میکنم

چندهفته ای؟؟حالتای منو داری؟؟

2738
اخرین سونو انومالی رفتم توهفته سی دو هستم.جفت خلفی

به احتمال زیاد سرش تو لگنت افتاد که مدام دستشویی دادی رو مثانه فشار میاره بچه ... بچه مدام در حرکت به دفعه چپ یه دفعه راست یه دفعه بالا یه دفعه پایین حرکتش فقط حرکتش باشه اصلا حرکت نداشته باشه خوب نیست مثلا ده تا حرکت تو یه روز کافیه

حالا مونده پدرت در بیاد🤣

عیب نداره بعد زایمان بزار جدم دربیاد فقط جلو چشم صحیح سالم باشه.

2706