2726
عنوان

نویسنده داریم اینجا؟‌؟؟🔴🔴🔴🔴

143 بازدید | 15 پست

اگه هست لطفا بگین چطور میشه این راهو شروع ‌کرد واز کجا؟چه چیزهایی باید داشنه باشیم؟چه مدارکی لازمه؟ممنونم از پاسخگوییتون

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

استعداد کافیه😊

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فكر خلاق...

اینکه بله ولی میخوام بدونم از کجا میشه شروع کرد؟چه کارهای اداری ای باید انجام بشه؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
اینکه بله ولی میخوام بدونم از کجا میشه شروع کرد؟چه کارهای اداری ای باید انجام بشه؟

نيدونم متاسفانه......

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
برو تو اینستاگرام داستاناتو بنویس خیلی خوبه    

من نمیخوام داستان بنویسم عزیزم موضوعم علمیه

مال من از 8 سالگی بود یه چیزایی مینوشتم😑 ولی خب پول ندارم چاپشون کنم 3 تا رمان دارم به کسی ه ...

الهییی عزیزم .با ناشرهای مختلف حرف بزن از اهدافت دست نکش گلم

من نمیخوام داستان بنویسم عزیزم موضوعم علمیه

زنگ بزن از چند تا ناشر بپرس...دفاتر نشر

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
هیچوقت .  تا وقتی لحساسم خاموش نشده مینویسم و بعد همشونو با هم چاپ میکنم

افرین گلم عالیه😍موفق باشی عزیزم .انشالله بزودی بیای تایپیک بزنی عکس کتاب هاتو بزاری😘😘😘

2706