2726
عنوان

عکس النگوم رو میزارم نظر بدید

498 بازدید | 16 پست

۲ماه پیش ۶تا النگو داشتم ۴۶گرم بود به خاطر یه کاری فروختیم چندروز پیش به اصرار همسرم این النگو رو خریدم میخوام به زودی ۳تاش کنم ۲تا هم باریک بخرم وسط هر دوتا یه دونه بندازم خوشگله آیا؟؟؟

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قشنگه عزیزم مبارکه ولی همین یدونش قشنگه. خدایی 3تاش نکن اونم 3تا دیگه وسطش. یه دستبند شیک بخر بجاش

اقوام ما خیلی طلا دوستن این یه دونه در قیاس با طلای اونا هیچه شوهرم در اون صورت طفلی سرافکنده میشه فکرمیکنن نمیخره برام

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
اقوام ما خیلی طلا دوستن این یه دونه در قیاس با طلای اونا هیچه شوهرم در اون صورت طفلی سرافکنده میشه ف ...

خب پس خودتون بهتر میدونید. من اگه تواین شرایط بودم همین تکو تویه دستم نگه میداشتم و چندتا النگوی باریک تر میکردم تواون یکی دستم.آخه تک اسمش روخودشه ولی بازم هرجور رسمه منطقه خودتونه.مبارکه عزیزم

دردم از یار است و درمان نیز هم
قربونت مرسی

دستبند النگویی ی

بخر😪

این به نظرم زیادی پهنه...قشنگ نمیشه سه تاش باهم دیگه‌...

یا میتونی بجاش پلاکی زنجیری چیزی بگیری...

اخه چرا آدم باید به خاطر یه النگو حس سرافکندگی کنه😐😪

من هیچ وقت از این النگو پهنا خوشم نیومده ونخواهد امد مبارکت باشه عزیزم به خوشی استفاده کنی

برای دلم دعا کنید 🙏  به حاجتم برسم 🙏 الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم😭
2706