2737
2734
عنوان

بیایید از سوتی های تو خاستگاریتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 32 پست
عزیزم انشالله هرچی قسمتته مگه چند سالته

۲۵ البته خودمم یکیو دوس داشتم که تموم شد دیگه دوست ندارم به یکی دیگه فکر کنم 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یبار روی یکی از خواستگارا از عمد چایی ریختم ولی هیچوقت خودمو نمیبخشم....

شوهرمم بهش چایی تعارف نکردم اخه ما دوست بودیم میدونستم خیلی چایی میخوره استارت اولی بزنه دیگه نمیشه جلوشو گرفت

رفتیمم تو اتاق مثلا حرف بزنیم من دراز کشیده بودم رو مبل از خستگی😂😂😂

2731
۲۵ البته خودمم یکیو دوس داشتم که تموم شد دیگه دوست ندارم به یکی دیگه فکر کنم 

انشالله با هرکی که صلاحه و خوشبت میشی ازدواج کنی عزیزم

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم
من یبار روی یکی از خواستگارا از عمد چایی ریختم ولی هیچوقت خودمو نمیبخشم.... شوهرمم بهش چایی تعارف ن ...

خخخخ خوب قبل ازدواج اخلاق طرف بدونی

2738
انشالله با هرکی که صلاحه و خوشبت میشی ازدواج کنی عزیزم

مرسی عزیزدلم

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

من سوتا ندادم ولی همسرم زیاد سوتی دادو شوهر خالم روز بله برون که دعوت بودن 😂😂

ما رسم داریم چند تیکه رو پسر بگیره خانواده همسرم نه بعد همینطور که عمو منو بابای ایشون سر یه تیکه چونه میزدنو بقیه کلافه شده بودن شوهرم اومد قائله رو ختم کنه گف نصفشو من میدم نصفشو شما😂😂 به عموم برخورد گف همشو من میدم😂😂😂

شوهر خالمم والیبال بازی میکنه روز بله برون گیر داده بود به اقایون خانواده همسرم پاشین بریم والیبال گیییر ۳ پیچم داده بود اخر داماد همس م اینا گف باشه برای یه شب دیگه الان برای چیز دیگه دور هم جمع شدیم😂😂😂

هنوز تعریف میکنیمو میخندیم

من سوتا ندادم ولی همسرم زیاد سوتی دادو شوهر خالم روز بله برون که دعوت بودن 😂😂 ما رسم داریم چند تی ...

وای هخخخ والیبال چی میگه اون وسط

2706