2726

من یه هفته هر روزش یه خاستگار می اوند مامانم نمیزاشت میوه و شیرینی بخوریم بمونه برای فردا خاستگار بعدی میگف من که نمیتونم هر روز 50 تومن پول میوه بدم ..بعد یه روز خاستگار اومد برام گفتن ساعت 6 یا 7 میاییم ساعت 4 بود گفتم بخوابم ساعت چهار ونیم خاستگارم اومد منو مامانم تنها بودیم چای نذاشته بودیم مامانم رفت کتری گذاشت منم چشا پف کرده ارایش نداشتم مامانم کرم گریم سفید کننده با رژه قرمزززز اورداخرم ارایش نکردم نمیدونم اون لحظه شوهرم عاشق چیه من شد😳😅😂کلا یاد اون روز میفتم خندم میگیره چون نه من حرف میزدم نه مامانم اونام حرف نمیزدن نیم ساعت فقط همو نگاه میکردیم😂😂😂

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم

خوشبحالت هر روز خواستگار داشتی 😂

من که ندارم 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

من پدرشوهرم روز خواستگاری گفت که پسر من خیلی با دخترها دوست بوده از بچگی کلا دوست هاش اکثرا دختر بودن، منم گفتم فکر نمیکنین الان یکم دیر گفتین بهم ؟ ( جلسه قبل عقد بود) همه زدن زیر خنده 

لایکم که میکنید جوگیر میشم فکر میکنم مبصر کلاسم مودب میشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت هر روز خواستگار داشتی 😂 من که ندارم 

خخخ کلا نمیدونم چی شده بود هر روز یکی خخخخ...بعضیاشون نمیدونم به چه امیدی اومدن ...پولدارشون میگفتن با مامانم زندگی کنیم..خانوادم میگفتن نه

2728

رفتیم حرف بزنیم، من شغل شو میدونستم ک حسابرسه ،گفت محل کارم خیابون دبستان تهرانه، منم عین منگلا گفتم آه معملمین؟

اون همینطوری نگام کرد  

موقع رفتن از اتاق گفت خب نظرتون چیه؟ گفتم نظر من مثبته،از پدرم بپرسید

هنوزم میگه معلومه از خدات بود که زن من شی

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
من پدرشوهرم روز خواستگاری گفت که پسر من خیلی با دخترها دوست بوده از بچگی کلا دوست هاش اکثرا دختر بود ...

بله برون بود یعنی خخخ

خخخ کلا نمیدونم چی شده بود هر روز یکی خخخخ...بعضیاشون نمیدونم به چه امیدی اومدن ...پولدارشون میگفتن ...

من خواستگار درست حسابی ندارم فکر کنم اخرشم ازدواج نمیکنم 😂😂

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
رفتیم حرف بزنیم، من شغل شو میدونستم ک حسابرسه ،گفت محل کارم خیابون دبستان تهرانه، منم عین منگلا گفتم ...

خخخخ عزیزم کجا سیر میکردی حواست نبوده

من باشوهرم رفیق بودم مامانم هم نمیدونست.اومدن خواستگاری بعد وسطاش مامانم رفت آشپزخونه تنها شدیم وسط جمع شوهرم یهو یدونه قند پرت کرد سمتم افتاد تو بغلم مثلا شوخی میکرد.همون لحظه.......حدس بزنین چیشد؟؟؟؟؟؟

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
خخخخ عزیزم کجا سیر میکردی حواست نبوده

از این دست سوتی ها هنوزم زیاد میدم  

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
من باشوهرم رفیق بودم مامانم هم نمیدونست.اومدن خواستگاری بعد وسطاش مامانم رفت آشپزخونه تنها شدیم وسط ...

چی شددددددد😈😈

من تو یه روز دو تا خواستگار داشتم 

مامانم به یکی گفته بود ساعت ۴ بیاد به یکی گفته بود ساعت ۶

جلسه اول معمولا فقط مادر و خواهر میاد ، یه ربع هم بیشتر نمیشینن و یه معرفی اجمالیه فقط

خواستگار اولی یه خانم مسن بود ، تا خونه مارو پیدا کنه ساعت شد پنج ، اومد نشست دیگه کلی حرف زد ، کلی از گوشیش عکس نشونمون داد ، منم همش چشم به ساعت بود که خدایا این بره تا اونا نیومدن

تا اینکه بالاخره ساعت شش شد و اونا هم اومدنو ، من و مامانم شدیدا هول کردیم به این خانم گفتیم قضیه اینجوره و فک کردیم گفتیم دیگه پامیشه میره ، اونم خیلی شیک گفت ، ایرادی نداره من بهشون نمیگم خواستگارم ، میگم دوستتونم🤦‍♂️🤦‍♂️

خلاصه اونا هم اومدنو ، خواستگار اولی تا جد و اباد خواستگار دومی رو دراورد ، کلا مجلسو گرفته بود دستش ، مامان من و من فقط نگاه میکردیم

پسره چن سالشه ، چیکاره اس ، خونتون کجاست و ... همه رو پرسید، تا اینکه بالاخره دورادور باهم اشنا هم دراومدن !!

خلاصه خواستگار دومی هم رفت ، این خانمه همچنان خونه ما موند 😂😂😂😂

اخر سر مامانم برد رسوندش خونشون 😂😂😂😂😂

2706