2726

مراحل قانونیش چیه؟

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

من بخشیدم ولی تو قلبم😅قانونی نبخشیدم جون اصن ارزشی نداره ک برم دنبال کارای قانونیش

من اصن مهریه سکه ندارم

فقط یه جلد قران

یه شاخه رز

۱۹تا اشرفی یه مثقالی

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخواید نگیرید ولی نبخشید

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
2728

درضمن ثبت اسناد رسمی

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

اگر مهريه تو ببخشي خيلي كار اشتباهي كردي . دختر خالم با يه بچه 6 ساله گول حرفاي شوهرشو خورد مهريه شو بخشيد . شوهرشم يك ماه بعد رفت زن جديد گرفت اين بيچاره هم برگشت خونه ي خاله م . بچه هم موند دست شوهرش زير دست زن بابا بزرگ شد . هزار تا حرف هم براش در آوردن كه اين فلان بوده با مردها رابطه داشته . كاري كردن كه حتي اون بچه ش هم باور كرد كه مادرش لابد زن كثيفي بوده . بچه ش هم ديگه دوستش نداره . تمام اينا به خاطر يه اشتباه بود . نبخش