2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم خیلی تعریفشو شنیدم. خیلی میاد تو تلویزیون هم دیدم میان حرف میزنن دکتر وحیدی این آدرس سایتشه ...

دکتر خودمه که دکتر سیمین وحیدی دیگه؟ کارش حرف نداره من برای درمان تنگی مجرای ادرار پیششون رفتم و جراحی شدم 

2728
دکتر خودمه که دکتر سیمین وحیدی دیگه؟ کارش حرف نداره من برای درمان تنگی مجرای ادرار پیششون رفتم و جرا ...

دکتر سیمین وحیدی یکی از بهترین متخصص اورولوژی های خانم هستن تو تهران. خیلی هم معروفن. من کارشونو بسیار قبول دارم

همسر من مشکل اسپرم داره دارم دنبال متخصص خوب می گردم اومدم اینجا بلکه بتونم یه دکتر با تجربه پیدا کنم تا الان که از همه زیادتر تعریفشو شنیدم دکتر کیوان رادخواه بوده خواستم بپرسم اینجا کسی ایشون رو میشناسه

من یه دکتر خیلی خوب می شناسم واسه پروستات متخصص اورولوژیست هستش . تو کارش حرف نداره پسر خاله منم این مشکلو داشت بیچاره فکر کرد الان چه سرطانی گرفته و کلی استرس داشت . یکی از دوستاش  دکتر  مریم تراب پرهیزو بهش معرفی کرد خدا خیرش بده بعد یه دوره درمان خوب شد . 

2706