2726
اونایی ک شماره و لینک کانال میذارن مشخصه الکی تبلیغ میکنن

متاسفانه برخی از پزشکان چند تا اکانت توی نی نی سایت درست میکنن و برای خودشون شدیدا تبلیغ میکنن. از جمله این خانم دکتر سیمین... که دیگه از حد گذرونده این کارو. نمیدونم چرا نی نی سایت پیگیری نمیکنه. 

متاسفانه برخی از پزشکان چند تا اکانت توی نی نی سایت درست میکنن و برای خودشون شدیدا تبلیغ میکنن. از ج ...

این اکانت که دو کامنت قبل شما نوشته.یه بار میگه من و خواهر و مادرم .یه بار میگه شوهرم مریضشه.

وقتی کسی لینک میذاره یعنی تبلیغ میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این اکانت که دو کامنت قبل شما نوشته.یه بار میگه من و خواهر و مادرم .یه بار میگه شوهرم مریضشه. وقتی ...

دقیقا. متاسفانه این تبلیغات چیپ خیلی توی نی نی سایت زیاد شده. ادم حالش به هم میخوره. چرا یه پزشک متخصص باید به این روشهای زشت برای تبلیغ متوسل بشه؟ 

دقیقا. متاسفانه این تبلیغات چیپ خیلی توی نی نی سایت زیاد شده. ادم حالش به هم میخوره. چرا یه پزشک متخ ...

تازه یه موضوع دیگه.ویزیت خیلی گرون.چرا وقتی ویزیت گرون و خیلی بالاتر تعرفه میگیرند کسی تنبیهشون نمیکنه؟

2728
متاسفانه برخی از پزشکان چند تا اکانت توی نی نی سایت درست میکنن و برای خودشون شدیدا تبلیغ میکنن. از ج ...

من دکتر سیمین وحیدی رو از اونجایی که شوهرم جزو مراجعینشونه میشناسم. چنذ سال پیش یه مشکلی براش پیش اومد و ما کلی دنبال به اورولوژِست خوب گشتیم تا آخر سر توسط یکی از دوستامون تونستیم با خانم دکتر آشنا شیم. خیلی کارشون عالی بود. شوهرم الانم چند وقت به چند وقت برای چک میره پیش خانم دکتر تا مطمئ باشه مشکلی نیست. ما چون سمت صادقیه ایم اونجا میرفتیم اما شهرک غربم مطب دارن که آدرس جفتشو میذارم همینجا

1. فلکه دوم صادقیه – برج طلا – ط ۴
2. شهرک غرب – خ ایران زمین – خ مهستان – خ گلستان جنوبی – ضلع جنوبی مسجدالنبی
شمارشونم اگه بخوای میتونی از داخل سایت دکتر برداری عزیزم

این پست رو ایشون یه جای دیگه سایت نوشته .بعد توی دو پست قبل شما نوشته عه نمیدونستم صادقیه هم مطب داره !!!!!ااونجا رفته ولی نمیدونسته اونجا مطب داره!!!

این عنوان تاپیک توی همین سایت .

من دکتر سیمین وحیدی رو از اونجایی که شوهرم جزو مراجعینشونه میشناسم. چنذ سال پیش یه مشکلی براش پیش او ...

اسم تاپیک هم پایین می نویسم .میخوان ببینن پست و تاریخ رو دوستان .کاملا فیک بودن و تبلیغ مشخصه 

عزیزم دکتر سیمین وحیدی رو بهت پیشنهاد میکنم

یکی از آشناهامون این مشکلو داشت بعد کلی تحقیق و پرس و جو با خانم دکتر آشنا شده

من کلا از کسیم نشنیدم بره پیششون ناراضی باشه

خواستید از سایتشون میتونید آدرس و شمارشونو بردارید

http://dr-vahidi.com/بهترین-متخصص-اورولوژی-غرب-تهران/

من دکتر سیمین وحیدی رو از اونجایی که شوهرم جزو مراجعینشونه میشناسم. چنذ سال پیش یه مشکلی براش پیش او ...

دوست عزیز ممنون بابت روشنگری ولی کامنتتون به شکلیه که خواننده به اشتباه فکر میکنه شما هم دارین ازش تعریف میکنید. بهتر بود اول کامنت اشاره میکردین که نظر خودتون نیست

دوست عزیز ممنون بابت روشنگری ولی کامنتتون به شکلیه که خواننده به اشتباه فکر میکنه شما هم دارین ازش ت ...

اول پست اره خواننده برداشت دیگه میکنه  ولی توی اخر پست و پست های بعدیش توضیح دادم قضیه رو

پدر منم مشکل پروستات داشت که حل نشدنی بود براش و اصلا خوب نمیشد با کلی تحقیق و پرس و جو دکتر وریانی رو پیدا کردم که خیلی از کارشون راضی بودن پدرمو بردم مطبشون تو ستارخان الان مشکل پروستاتش کامل خوب شده و هیچ مشکلی نداره https://drvariani.ir/

2706