2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکیو میبینم بچش تازه دنیا اومده یاد روزای بدبختی خودم میفتم ک چقدر گریه میکردم اوایل

چقد خودمو میزدم...هی روزگار...

خوب میشه.فقط صبر کن

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728
2738

بروخداروشکرکن گلم هنوزکوچیکه بچه هی بزرگترمیشه بدتر من وقتی دخترم بدنیااومدگفتم خداکنه زودتر دوسه ماهش بشه شد دوسه ماه گفتم خداکنه غلت بزنه باز غدت زد گفتم خداکنه زودبشینه چهاردست پابره اونم رفت الان یازده میشه مدام جیغ میزنه هی میرم خودش بایخچال درکمد میز مبل همچی میگیره هی من دنبالشم

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
هرکیو میبینم بچش تازه دنیا اومده یاد روزای بدبختی خودم میفتم ک چقدر گریه میکردن اوایل چقد خودمو میز ...

واقعا خوب میشه 

من داعونم 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
2706