2733
2734
عنوان

خیلی توقع دارم از همه

166 بازدید | 9 پست

من خیلی به همه محبت میکنم هرکسی مریض بشه یا مهمونی داشته باشه میرم خونشون تمام توانم رو میزارم براشون و بهشون کمک میکنم ،ولی چون خودم خیلی به همه کمک میکنم خیلی هم توقع دارم ولی اطرافیانم اصلا اصلا مثل من نیستن و اصلا کمک نمیکنن،یا مریض میشم حتی زنگم نمیزنن،من همیشه بهم برمیخوره و عصبی میشم و بهشون هم میگم ،اینحوری اون کار خوبامم میبرم زیرسوال 

نمی‌دونم چکار کنم واقعا ؟شوهرم میگه کاری نکن واسه بقیه که در مقابل هم ازشون توقع داشته باشی ولی اصلا نمیتونم بی تفاوت باشم در مقابل بقیه 

ولی اینجوری خودمم خیلی اذیت میشم و عصبی میشم اگر بقیه برام جبران نکنن

بعضی اوقات از دست خودم عصبی میشم ،کافیه سرما بخورم از زمین و زمان توقع دارم که زنگ بزنن حالم و بپرسن😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز دلم درکت میکنم ولی توقع باعث میشه زمانی که کسی باب میلمون رفتار نمیکنه ازش ناراحت بشیم و دوستیمونو باهاش قطع کنیم، اتفاقا منم مثل شما خیلی جاها ،نه از روی مهر طلبی بلکه  از روی مهربونی کسی و درک میکنم و بهش کمک میکنم ،ولی همیشه سعی کن مثل خود افراد رفتار کنی اگه خوبی کردن بهت خوبی کن، اگه نکردن نکن چون وقتی در قبالش همون خوبیو نگیری ناراحت میشی 

عزیز دلم درکت میکنم ولی توقع باعث میشه زمانی که کسی باب میلمون رفتار نمیکنه ازش ناراحت بشیم و دوستیم ...

هر سری که ضربه میخورم همین و میگم با خودم ،ولی دوباره سری بعدی همون کار و تکرار میکنم ،یعنی دیگه عادت شده برای همه ،حتی نزدیکترین اعضای خانوادم هم فقط و فقط رو من حساب میکنن واسه تمام مهمونیاشون،وقتی یکی از اعضای خانواده خودم یا همسرم مریض بشن امکان نداره سوپ و آبمیوه و اینا درست نکنم نبرم براشون ولی من که مریض میشم یا اگر همسرم باشه اون درست می‌کنه یا بهش میگم از رستوران یه کیلو سوپ بگیر بیار خونه ،هیچکس نمیگه یه آبمیوه دستت بدم 

اینا خیلی دلم و می‌شکنه ولی بازم به موقعش چه میشه دلم نمیاد بی تفاوت باشم نسبت بهشون 😢😢😢و این ضربه ی خیلی بدی بهم میزنه

هر سری که ضربه میخورم همین و میگم با خودم ،ولی دوباره سری بعدی همون کار و تکرار میکنم ،یعنی دیگه عاد ...

خب دوست عزیزم ما اول باید یاد بگیریم خودمونو دوست داشته باشیم وقتی ما خودمون و دوست داشته باشیم هوای خودمونو بیشتر داریم کاری رو میکنیم که درسته نه اینکه به خاطر رضایته دیگران از خودمون بگذریم

2738
خب دوست عزیزم ما اول باید یاد بگیریم خودمونو دوست داشته باشیم وقتی ما خودمون و دوست داشته باشیم هوای ...

دقیقا درست میگین ،باید یاد بگیرم که خودم و ترجیح بدم به دیگران ،ولی متاسفانه من همه رو ترجیح میدم به خودم ،مثلا میرم از صبح تا شب کمک میکنم واسه مهمونی دختر عمه م شب خسته و هلاک با کمردرد میام خونه 

و واقعا این اشتباهه،انشالا خدا کمکم کنه بتونم کمی بی تفاوت باشم به بقیه 

دقیقا درست میگین ،باید یاد بگیرم که خودم و ترجیح بدم به دیگران ،ولی متاسفانه من همه رو ترجیح میدم به ...

این کار و بکن بعد عادت میکنی بدون وقتی خودتو دوست داشته باشی دیگرانم دوست دارن اگه قرارِ کسی مارو به خاطر این چیزا بخواد همون بهتر که ما رو نخواد چون مارو به خاطرِ خودمون نمیخواد