2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای اینکه انتقال مثبته بشه و احتمالش بر ه بالا چه کارایی لازمه ؟ تعداد جنین کمه 

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
دکتر خودش انجام داد اخه من رویان میرم نمیدونم انجام بدن ندن بعد درد نداشتی چه جوری بود

اره دکتر من خودش انجام داد.صارم میرم من.دردش مثل درد پریودی بود.البته با بیهوشی بودم .متوجه نشدم.به دکترت پیشنهاد بده.شاید قبول کرد

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سردی رحم باعث تنبلی تخمدان و کیست میشه و پریود رو نامنظم میکنه  کسی ک سردی رحم داره قبل و بعد ...

چیکار کنم گرمشه با آب گرم هم میشورم خودمو و گرمی زیاد میخورم 

💜🖤💜🖤💜🖤💜

اول از همه باید سردی ها رو به طور کامل حذف کنی تا سه ماه. مرغ و تخم مرغ ماشینی کله پاچه و قهوه و نسکافه و کاکاعو ممنوع

موقع پریودی لب ب سردی نمیزنی و حمام نمیری و خودتو نمی‌شوی حتی ی قطره آب هم نباید وارد واژنت بشه

موقع پریود حلوا و کاچی زیاد بخور

و کمرت و زیر دلت رو با ی دستمال گرم ببند تا گرم بمونه

کیسه آب گرم و آجر داغ عالیه و روغن سیاه دونه اصل بگیر زیر شکمت باهاش ماساژ بده بعد روش سفلون بکش و تا صبح بخاب اینا برای روزای عادی هم باید انجام بدی هر شب

بادکش زیر شکم خط رحم و تخمدانها و پشت کمر عالیه از روز سوم پریود ی شب درمیون تا بیست و یک شب

بادکش گرم باشه بهتره و قبلش باید بدنت با روغن سیاه دانه ماساژ بدی

تزریق عسل طبیعی هم خیلی خوبه ولی اگه مجردی عسل بریز رو گاز استریل بذار تو لباس زیر و ی حالتی بخاب ک عسل وارد بدنت بشه ‌‌‌

شیره گیاه آنغوزه باید یک روز درمیان اندازه ی نخود ناشتا قورت بدی ک وقتی استفاده میکنی به هیچ عنوان نباید لبنيات استفاده کنی چون دل درد میگیری

پیاز درمانی و جوشانده رازیانه هم خوبه اما بعضی ها پرولاکتین بالا دارن نمیتونن استفاده کنن آزمایش بده اگه بالا نبود استفاده کن. پیاز باید پوست نارنجی باشه از روز پنج پری تا پونزده دوتا لیوان آب بدون کلر جوش ک اومد پیاز نارنجی پوست گرفته متوسط میندازی توش پنج دقیقه بعد زیرش خاموش میکنی ولرم ک شد صاف میکنی میخوری

رازیانه هم ی قاشق غذاخوری هر شب جوشانده ک باعث برزگ شدن سینه هم میشه

اگه رازیانه پودر کنی با نبات بریزی تو کپسول و قبل از هر غذا با سه چهارتا دونه فل فل سیاه نکوبیده بخوری عالیه.

در هفته حد اقل باید پنج روز رو صبحانه شیره و ارده بخوری

داروهای گیاهی هم ابهل عالیه

بومادران. پنج انگشت. اسفند. تخم شوید. تخم شاهی. فراسیون. ناخونک هر شب هر کدوم اندازه ی قاشق آسیاب کن نجوشون دم کن بخور

عسل و سیاه دونه هم عالیه سه قاشق عسل با ی قاشق سیاه دونه آسیاب شده قاطی کن صبح ناشتا ی قاشق و شب ی قاشق چایی خوری سیاه دونه رو اگه بتونی همون لحظه آسیاب کنی و بعد قاطی کنی عالیه. و اینکه سیاه دونه اگر آسیاب بشه و بمونه سمی میشه ولی اگه با عسل قاطی بشه نه

هر بندی ک گفتم جدا گونه به تنهایی روی پلیکیستیک مؤثره عزیزم

برای بارداری افزایش تعداد و کیفیت اسپرم و افزایش سایز فولیکول گرده نخل نز عالیه عالی

خیلیا با این روشا بعد از آی وی اف و آی یو آی نتیجه گرفتن  اگر تا الان انجام ندادی به نظرم ی دو ...

من جنین هام امادس گفتن قندو چربی بالاس تا اونا بیان پایین رحمم رو گرم میکنم 

💜🖤💜🖤💜🖤💜

ی نکته دیگه هم ک هست اینه ک آی وی اف و آی یو آی ذخیره تخمدان رو خیلی کم میکنه ک اگر هی تکرار به تعداد زیاد نتیجه نمیده 

و اسپرم مرد رو باید خیلی زیاد تقویت کنی 

جنسینگ و ریشه کاسنی عالیه کلا گرمی جات 

توصیه هایی ک نوشتم باید از اول پری شروع بشه تا نتیجه بده واگر  تا سه دوره پشت هم تکرار بشه کلا درمان میشه 

2706