2737
2734

شوهرم تاحالا دوبار موقع بحثمون مثل اینکه تشنج کنه ازدهنش کف اومدبیرون ولی لرزش نداشت وبحث کردنمون هم انقدر شدید نبود ک ب اعصابش بخوادفشاربیاد نمیدونم چیکار کنم بااین موضوع دیگه میترسم یه حرفی بزنم دعواراه بیفته و دوباره اینجوری بشه بخداقلبم اومدتودهنم یعنی این نشانه صرعه توخانوادشون مادرش ایطوریه هروقت پرومادرش بحثشون میشد مادرش نزدیک یکساعت میفتاد بیهوش کسایی ک تجربه دارن خواهشا بهم بگین این بیماریه صرعه چکارباید بکنم

ماازون خاص هاشیم که اگه یه قدم برداری واست دربست میگیریم برسی به خواسته هات     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=117916576]اينجا كسي كمكت نميكنه چيزي ك گفتي خطرناكه باايد ببريش متخصص مغزواعصاب[/Q😳😳😳😳

یعنی این بیماری ب بچه هامم ارث رسیده خیلی نگرانم😔

چندروز پیش تو برنامه طبیب یه دکتر درباره صرع حرف میزد میگفت صرع ارثی به بچه هم منتقل میشه، برا شوهر شما هم چون هم مادرش هست هم خودش احتمالا ارثی هست

2738
خودش احتمالا این موضوعو همیشه داشته خبر داره بیماریش چیه حالا شاید تو ازدواج به شما نگفته بوده 

نمیدونم شاید ولی وقتی دفعه اول اینطورشد خیلی ترسی

2706