1676
1605
عنوان

کسی بستنی خونگی درست میکنه؟

93 بازدید | 12 پست

میشه بی زحمت دستور تهیشو بهم بدید؟میخوام ازمایش شده باشه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
من بستنی سنتی رو با دستور خانم سوزان شریعت درست کرد خیلی عالی شد. البته من شکرشو کمتر زدم. چون خیلی ...

دستورشو باید کجا پیدا کنم؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
برات فرستادم. اگه اینستاگرام داری تو پیجش هست. کامنتا رو بخونی بدنیست. البته طبق همین پیش بری عالی م ...

شما هم سه لیوان شیر ریختی و یه لیوان خامه؟نمیشه ۴تا لیوان شیر ریخت؟

شما هم سه لیوان شیر ریختی و یه لیوان خامه؟نمیشه ۴تا لیوان شیر ریخت؟

من دوبار تابستون درست کردم ولی دقیقا طبق دستور خودش. سعی کن چیزی رو جابجا نکنی. ظرفی که گفته استفاده کن.فقط دفعه اول بنظرمن شیرین بود دفعه دوم یکم شیرینی شو کم کردم. مثلا یک سوم از شکر و کم کردم

1668
من دوبار تابستون درست کردم ولی دقیقا طبق دستور خودش. سعی کن چیزی رو جابجا نکنی. ظرفی که گفته استفاده ...

باشه مرسی از راهنماییت

در مورد امضات میشه درخواست بدم. خواهرم 12ساله درگیره این مشکله😢

اره عزیزم