2726
سلام ماشین ظرفشویی 6 نفره دارم تا حالا استفاده نکردم شوینده چه چیزایی باید بگیرم؟؟؟ هرچی لازمه بهم بگید ...تا حالا استفاده نکردم چه مارکی؟؟؟ قیمت؟؟؟ و هر پیشنهادی دارید اگر مشابه ایرانی جنس خوب داره هم بگید چه مارکی بده و اصلااااااااااااا نگیرم مرسیییییییییییییی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فینیش
خدایا لطفا همیشه هوای دخترمو داشته باش LilySlim Weight loss tickers ******************************************************************************************** اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید. نه به آدم ها و اشیاء … - آلبرت اینشتین
نمک و قرص (نصف قرص رو بزار)خیلی تمیزتر میشوره قرص نسبت به پودر .ضمنا پودر میزنی جلا دهنده هم باید بزنی. ولی قرص دیگه به چیزی نیاز نداره
خدایا لطفا همیشه هوای دخترمو داشته باش LilySlim Weight loss tickers ******************************************************************************************** اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید. نه به آدم ها و اشیاء … - آلبرت اینشتین
عزیزم مایع براق کننده بوش پودر یا بوش بگیر یا یه ایرانی جدید زدن اونم خیلی تعریفشو شنیدم اما اسمشو نمیدونم فکر کنم مال شرکت تاژ بعدم ماشینای رو میزی خیلی چیزی نداره من 6 سال داشتمش چیز خاصی نمیریختم الانم نمک نمیریزم اگه بخوای همه چیو بخری خیلی پات گرون در میاد وگرنه بوگیرم میتونی بگیری
مرسی پس پور و یا قرص واجبه نمک واجبه جلا دهنده و روغن هم باید بگیرم واجبه 2 تا چیزه مختلفه؟ یا یکارو میکنه؟ فینیش خوبه؟ ایرانی و ارزون و با کیفیت هم داریم که ظرفو خراب نکنه..........یه سرویس دارم که خیلی روش حساسم و خوشگله میترسم خط و خش دار بشه