2703
2553
عنوان

قرص آ س آ در بارداری

60540 بازدید | 29 پست
سلام به همگی
من یک بار سقط داشتم و الان دوباره حاملم و دکتر بهم پروژسترون و آس آ داده چون لکه دیدم . اما از وقتی قرص ها رو شروع کردم. لکه ها هرروزی شده . لطفا کمک کنید.کسی اینجوری بوده ؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم نگران نباش قرص آ س آ برای خون رسانی بهتر به جنینه
خون رو رقیق میکنه
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تا 3 ماه حول و حوش تاریخ پرید لک میدیدم....1 شب هم بیمارستان بودم...تحدید به سقط..اعصلبم خورد بود...
ولی هفته 8 که قلب جنین دیده شد خیالمون راحت شد.
نزدیکی و تحریکات جنسی نداشته باش....خیلی مضره تو این شرایط
من که خودم بیشتر خوابیدم تو خونه...تا ماه 3 تموم شه...بچم سالم وخوب دنیا اومد ولی آخر هفته 36...که ربطی به لکه بینی نداره.
2714
دکتر من از همون ماه اول بهم آ اس آ داد من اولش ترسیدم و نخوردم اما گفت بخور چون باعث رشد بهتر جنین می شه البته مشکل دیگه ای نداشتم الان هم هفته 32 هستم و هنوز هم شبی 1 آ اس آ ب کلی قرص دیگه که دکتر داده می خورم فقط امیدوارم اگه این داروها سودی نداشت ضرر هم نداشته باشه
سلاااااااااااااااام
یکی به من بگه چرا باید آ.اس.آ بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه من که مشکلی ندارم.
خواهرم از یه دکتر زنانه مشهور پرسیده بود گفته بود از هفته ی 32 به بعد مصرفش خیلی ضرر داره و باعث نقایص قلبی در جنین میشه. به خواهرت که من باشم بگو نخوره!!!
نمیدونم به حرف کدومشون گوش کنم!
خواهرم و استادش یا دکتر خودم!
3 بهمن 92 بود که خدا پر نورترین ستاره در آسمان قلبم رو بهم هدیه داد! مهدیه ی عزیزم دوستت دارم...

سلام دوستان

من حدود 10 ماه قبل یه سقط داشتم و الانم باردارم و 6هفته و 2روز دارم

دیشب رفتم دکتر بهم قرص آ اس آ 80 داد که تا یک ماه هر شب یکی بخورم

من خیلی میترسم

میشه کمکم کنید؟

آ اس آ مگه واسه رقیق کردن خون نیس؟؟؟واسه جنین ضرر نداره؟

آخه تو گوگل خیلی مطلب در موردش خوندم همش نوشته بود ضرر داره خیلی میترسم😞😞

لطفا کمکم کنید🙏

خدایا خودت مراقب نینیهای توی دلم باش  🙏 سپردمشون بخودت
سلام دوستان من حدود 10 ماه قبل یه سقط داشتم و الانم باردارم و 6هفته و 2روز دارم دیشب رفتم دکتر بهم ...

سلام .منم چند ماه قبل سقط داشتم الان باردارم و دکتر بهم روزی یک قرص آ اس آ 80 و روزی یک آمپول انوکسان و شیاف پروژسترون داده منم خیلی نگران عوارض داروها هستم ولی مثل اینکه درمانش همینه ان شا الله که این بار نی نی های سالم به دنیا بیاریم .چاره ای ندارم جز اینکه به دکترم اعتماد کنم ولی کاش یکیش رو تجویز میکرد چون کار آمپول و آ اس آ یکیه

سلام .منم چند ماه قبل سقط داشتم الان باردارم و دکتر بهم روزی یک قرص آ اس آ 80 و روزی یک آمپول انوکسا ...

سلام دکتر منم دقیقا همینا رو برام نوشته‌. برا شما چجوره از هفته چند خوردی الان چند هفتته سونو قلب رفتی ؟

خدایا راضیم به رضای تو 
سلام دکتر منم دقیقا همینا رو برام نوشته‌. برا شما چجوره از هفته چند خوردی الان چند هفتته سونو قلب رف ...

سلام من 5 روز از پریودم گذشته بود که آزمایشم مثبت د از همون روز دکتر داروها رو داد و استفاده کردم هفت هفته و شش روز سونو قلب رفتم که خدا رو شکر خوب بود فقط هماتوم داشتم که دکتر گفت درمانش همون شیافه .امروز هم به خاطر سرگیجه خیلی شدید رفتم دکتر و به پیشنهاد خودم دوباره رفتم سونو همه چیز خوب بود و هماتوم هم دیگه نبود فقط سن جنین سه روز کمتر بود که دکتر سو نو گرافی گفت مشکلی نیست ولی هنوز نبردم پیش دکتر خودم .شما فولیک اسید چند میلی میخورید ?من الان باید ده هفته و یک روز باشم ولی 9 هفته و 5 روز بودم

2706