موضوع بحث

قرص آ س آ در بارداری

21549 بازدید | 10 پست
سلام به همگی
من یک بار سقط داشتم و الان دوباره حاملم و دکتر بهم پروژسترون و آس آ داده چون لکه دیدم . اما از وقتی قرص ها رو شروع کردم. لکه ها هرروزی شده . لطفا کمک کنید.کسی اینجوری بوده ؟؟؟؟؟؟؟
1392/10/07
|
17:18

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

تا 3 ماه حول و حوش تاریخ پرید لک میدیدم....1 شب هم بیمارستان بودم...تحدید به سقط..اعصلبم خورد بود...
ولی هفته 8 که قلب جنین دیده شد خیالمون راحت شد.
نزدیکی و تحریکات جنسی نداشته باش....خیلی مضره تو این شرایط
من که خودم بیشتر خوابیدم تو خونه...تا ماه 3 تموم شه...بچم سالم وخوب دنیا اومد ولی آخر هفته 36...که ربطی به لکه بینی نداره.
دکتر من از همون ماه اول بهم آ اس آ داد من اولش ترسیدم و نخوردم اما گفت بخور چون باعث رشد بهتر جنین می شه البته مشکل دیگه ای نداشتم الان هم هفته 32 هستم و هنوز هم شبی 1 آ اس آ ب کلی قرص دیگه که دکتر داده می خورم فقط امیدوارم اگه این داروها سودی نداشت ضرر هم نداشته باشه
سلاااااااااااااااام
یکی به من بگه چرا باید آ.اس.آ بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه من که مشکلی ندارم.
خواهرم از یه دکتر زنانه مشهور پرسیده بود گفته بود از هفته ی 32 به بعد مصرفش خیلی ضرر داره و باعث نقایص قلبی در جنین میشه. به خواهرت که من باشم بگو نخوره!!!
نمیدونم به حرف کدومشون گوش کنم!
خواهرم و استادش یا دکتر خودم!
3 بهمن 92 بود که خدا پر نورترین ستاره در آسمان قلبم رو بهم هدیه داد! مهدیه ی عزیزم دوستت دارم...