2726
عنوان

پاپ اسمیر + عکس

234 بازدید | 14 پست

کسی هست بتونه آزمایش پاپ اسمیر منو تفسیر کنه

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قیمتش چند بود چطوریه؟من برا اولین بار میخوام تست بدم

33 تومن

مثل معاینه است 

وسط دوره باید بری قبلش از دارو یا پماد استفاده نکرده باشی و شب قبلش هم نزدیکی نباید داشته باشی

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
33 تومن مثل معاینه است  وسط دوره باید بری قبلش از دارو یا پماد استفاده نکرده باشی و شب قبلش ه ...

آها خب خوبه،من فردا باید برم...فکر کردم پونصد ششصد میشه

آزاد دادی یا رو دفترچه؟

درد داره یا نه

واسه من که درد داشت چون کلا ترسوام نباید خودتو سفت بگیری دقیقا مثل معاینه 

آها خب خوبه،من فردا باید برم...فکر کردم پونصد ششصد میشه آزاد دادی یا رو دفترچه؟

با دفترچه 

دو روش انجام داره 

روش مایع و لام 

من لام انجام داد یعنی نمونه ترشحات رو میزنه روی لام میبره ازمایش اما روش مایع رو نمیدونم چطوری و چقدر هزینش میشه 

با دفترچه  دو روش انجام داره  روش مایع و لام  من لام انجام داد یعنی نمونه ترشحات ر ...

روش مایع مرکز بهداشت رایگان انجام میده واسه آزمایشگاه 30 تومن میگیره ( لیکوئید ) 

روش مایع مرکز بهداشت رایگان انجام میده واسه آزمایشگاه 30 تومن میگیره ( لیکوئید ) 

خواهرم کارمند مرکز بهداشت گفت فقط با لام انجام میدیم اما من نرفتم اونجا رفتم ازمایشگاه

2706