2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا عزیزم

نمیدونم شایدم زیادی حساس شدم پسرم دوسالو سه ماهشه حرف نمیزنه فقط میگه ابجی 

دکتر بردیم یکم از نشانه های اوتیسم و تو نت خوندم هی اونارو میپرسید و ی چیزی ک رو مخ منه پسرم ب صورتم نگاه نمیکنه خیلی شیطونه 

2728

بچه دوست من 

از ۲_۳سالگی تو تکلم پسرفت داشت

خییلی جیغ میزنه 

هر چی صداش میزنن جواب نمیده و باهاش حرف میزنن برنمیگرده درارتباط چشمی برقرار نمیکنه

فقط دو سه نوع غذا میخوره مثلا ماکارونی و کتلت

علاقه عجیبی فقط به  یه وسیله یا بازی دارن و تکرار طوطی وار حرفایی که میشنون یکی از ویژگی هایه که معمولا ادم میفهمه اتیسمن

البته نوع اسپرگر خیلی از این مشخصات رو ندارن و افراد بسیار باهوشی بینشون وجود داره  

منتظر اتفاقات خوبم 
بچه دوست من  از ۲_۳سالگی تو تکلم پسرفت داشت خییلی جیغ میزنه  هر چی صداش میزنن جواب نمید ...

پسر برادر من خیلی ما را نگران کرده و متاسفانه زن داداشم اصلا اجازه نمیده در این مورد حرف بزنیم حتی بچه را نمیاره سمت ما 

پسر برادر من خیلی ما را نگران کرده و متاسفانه زن داداشم اصلا اجازه نمیده در این مورد حرف بزنیم حتی ب ...

بهش حق بدین عزیزم خیییلی سخته دوست من پسرش ۷ سالش بود اون موقع هنوز میگفت فلانی گفت بچه های اتیسمی اینجوری ان و .. مگه بچه من اتیسم داره 

درحالیکه کاملا واضح بود ولی نمیتونست قبول کنه 

خیلی سخته قبولش آدم کلی آرزو داره واسه بچش بعد یهو میبینه هیچکدوم از اینا ممکن نیست خیلب سخته خیییلی ز یاد باید اول خودش بپذیر که بچش این مشکلو داره بعد 

منتظر اتفاقات خوبم 
2738
پسر برادر من خیلی ما را نگران کرده و متاسفانه زن داداشم اصلا اجازه نمیده در این مورد حرف بزنیم حتی ب ...

اگه مشکل حرف نزدنه خیلی از بچه ها دیر حرف میان برادرزاده خودم چهار سالگی حرف اومد قبلش فقط به همه آجی میگفت همین

اگه مشکل حرف نزدنه خیلی از بچه ها دیر حرف میان برادرزاده خودم چهار سالگی حرف اومد قبلش فقط به همه آج ...

نه فقط این نیست مثلا فقط حرفای بقیه را طوطی وار تکرار میکنه اصلا جیش و اینا را نمیگه هنوز پوشکه به حرف آدم گوش نمیده خیلی خجالتیه شده دو ساعتم باباشو بزنه و بخنده یه چیزی میگیره دستش تا شب تو دستشه

بهش حق بدین عزیزم خیییلی سخته دوست من پسرش ۷ سالش بود اون موقع هنوز میگفت فلانی گفت بچه های اتیسمی ا ...

دیگه پر کشیدن نداره که بچه ما هم هست جگر گوشه ما هم هست ما که شماتت نمیکنیم لاقل اگه مشکلی باشه حلش میکنیم والا مادرم قلبش گرفته😢😢

2706