2733
2734
عنوان

دلشوره...توروخدا بیاید

370 بازدید | 25 پست

بچه ها امروز صبح با یه ترس خاصی از خواب پاشدم وجودم پر از استرس بود تا سر ظهر زیاد دلشوره داشتم بعد بهتر شد الان خیلی شدیده در حدی که احساس میکنم قفسه سینم اذیت میشه نفس توش حبس شده و بغض گرفتم خوابم نمیبره شوهرم تو جادست خیلی میترسم😭😭😭

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟

سلام قرص آرامش بخش بخور با قرص خواب 

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجو نوشته هاتو اینجور کردی😁😏

همون متن منو کپی کن کله سلام رو

پیست کن ادامش بنویس آبی میشه 

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟

سوره والعصر هفت مرتبه بخون وفرستادن ذکرصلوات هم بهت آرامش میدن 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738

عزیزم به دلت بد راه نده تلقینم نکن تو ذهنت هرچی بسازی میشه پس مثبت فکر کن یه آیت الکرسی بخون و بسپارش بخدا یه صدقه هم بزار کنار خودنم برو ی دوش بگیر ی لیوان آب خنکم بخور چندتا نفس عمیقم بکش بهش پیامم بده بگو مواظب خودت باش اگه خوابت گرفت بخواب همین نه بیشتر اصلا نگرانیتم انتقال نده بعدم راحت بخواب 

فکر منفی رو از خودت دور کن

آیت الکرس، صدقه بلا رو دفع میکنه

انشالله چشمت روشن میشه به دیدنشون

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
عزیزم به دلت بد راه نده تلقینم نکن تو ذهنت هرچی بسازی میشه پس مثبت فکر کن یه آیت الکرسی بخون و بسپار ...

داداشم پیام داده میگه امروز خیلیا زنگ زدن گفتن آروم بیا خب نگران تر شدم گفتم اگه میشه بمونید یجا صبح بیاید

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟
2706