2733
2734

سلام دوستان

شوهرم صبح زود حدودای۶میره سرکارفقط بیدارم میکنه میگه من رفتم تا عصر و گاهی شب تو این مدت که خونه نیست ن زنگ میزنه نه پیامی برای روحیه و...شبم که میاد سلام میده سفره میندازیم یکم با بچه بازی میکنه یا فیلم میبینه بعدم میگیره میخوابه تو این مدت کمی هم که بین شام تاخوابشه حرف خاصی نمیزنیم فوقش بگیم چه خبر درجواب هم بگیم سلامتی...بچه ها زندگی همه زن وشوهرا در همین حد صحبتا خلاصه میشه یا زندگی من غیر طبیعیه جدی برام سوال شده بقیه زن وشوهرا خونه چی میگن چیکار میکنن...من که حس میکنم خیلی سردیم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو تلاشتو كردي؟؟تو فاز عاشقانتو شروع كن

آره عزیرم انقدر که دیگه بریدم اصلا عذاب وجدان ندارم چون همه تلاشمو برای این زندگی کردم ولی نشد

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
2738

نمیخوام ناراحتت کنم ولی فک کنم سردین.منو شوهرم به شخصه هر شب فیلم میبینیم باهم.بعضی شبا بعد شام میریم بیرون.در کل همش شوخی میکنیم باهم.دوتامونم روحیه شاد داریم.تا حالا بهش نگفتی؟که چرا اینطوریم؟ باهاش حرف بزن شاید بهتر بشه 

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
از اول همینطوری بود؟

آره بابا ولی نه تا این حد

نه ما اینطور نیستم یه تایم و همه ثابت داریم برای درد و دل کردن از غم و ناراحتی خوشی و ناخوشیا میگیم. البته از درد دل هم سو استفاده نمیکیم بعدا هی بخوایم راجبش بحث کنیم این حرفها واسه اون تایمه فقط. بین کار هم زنگ میزنه.

یه مدت همسرم مثل همسر شما سرد و بی تفاوت شده بود که اون تایم درد و دل و حذفش کرده بود هر چه میگفتم میگفت چه حرفی بزنیم حرفی نداریم. یه روز که خودشم سر حال بود کلی باهاش حرف زدم گفتم من نمیتونم این زندگی و تحمل کنم به خودش اومد.

شما هم بهتره با همسرت حرف بزنی بگی که اذیت میشی اینطوری با هم راهکار پیدا کنید غیر از خودت کسی نمیتونه به زندگیت کمک کنه

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
2706