2726

شوهرم شش ساله ترامادول مصرف میکنه واعتیاده داره بهش روزی سه قرص 200میلی دیروز برای باراول پیش عمه وعموش تشنج کرد خیلی وحشت کردم پسرم ازمن بدترآمبولانس خبرکردیم اومدن فهمیدن قرص مصرف کرده گفتن دیگ نذارین مصرف کنه دیگ بهش نمیسازه آبرومون پیش عمه وعموش رفت همه چیوفهمیدن عموش موقع رفتنش بهم گفت توزنشی بیشترازهرکسی بهش نفوذداری تهدیدش کن ک ترکش میکنی بگواگ نذاره کنارهمه چیو ب پدرومادرت میگم ....

باخداباش و پادشاهی کن
باید تحت نظر دکتر ترک کنه یهو بذاره کنار خطرناکه 

واینکه در درجه اول خودش بخواد که ترک کنه خدا لعنت کنه اونا که انقدر راحت قرصو در اختیارشون میذارن

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ازدیروزتوفکرم میترسم اینطوری تهدیدش کنم آخه میشناسمش خیلی مغروره تاحالاازترسم روحرفش حرف نزدم ازی طرف نگرانم نگرانش نگران آیندمون پسرم ک هشت سالشه مدام چرت میزنه پسرم هی نگاه میکنه بهش میخنده الان نمیفهمه بزرگ ک شه علت این چرتهارومیفهمه شایدمثل پدرش شه یا نمیدونم بی خیالیش یطرف ازقیافه افتاده لاغرورنگ افتاده ازلحاظ جنسی هم ک هیییچ کلا سرده سردگاهی شک میکنم ب مردبودنش....

باخداباش و پادشاهی کن
2728

براش ی نامه نوشتم الان ک اگ ترک نکنی من وبچه ترکت میکنیم ومیریم ومنم همه چیوب خانوادت میگم اگ جریان دیروزونگفتم آبروداری کردم وی فرصت دادم بهت انتخاب کن یااون قرصهای لعنتی یامن وبچت من ی مردمحکم وقوی میخام ک بهش تکیه کنم نه مردی ک مردونگیش ب یقرص بسته باش...

باخداباش و پادشاهی کن

چون جرات نکردم تو روش این حرفهاروبگم تو ی نامه نوشتم براش ولی بازم میترسم بدم بهش چون خیلی گنداخلاقه میترسم ازسرغرورزیاذش بزنه زیر آبروشو برگرده بهم بگه بسلامت خوش اومدی راه بازجاده دراز برو ب جهنم من تواین یازده سال زندگیم همچین شناختی پیداکردم ازش چیکارکنم توروخدا راهنماییم کنید

باخداباش و پادشاهی کن
عزیزم این اخلاقای عجیب غریب بخاطر همین کوفتیاس که میخورن.اگه ترک کنه خیلی خوب میشه هم اخلاقش هم اینک ...

مشکل همینه چیکارکنم ترک کنه بمظرت نامرو بدم بهش یانه اشتباه کارم بامحبت پیش برم موندم چ غلطی کنم اح گیج گیجم

باخداباش و پادشاهی کن
خیلی باش صحبت میکنم ترک کردن یه عادت غلط نیاز به یه انگیزه قوی داره آخه انگیزه از کجا پیداکنیم؟  ...

سلامتی چ انگیزه بالاتر از سلامتی میدونی چ صدمه ای ب بدن ومغزمیزنه

باخداباش و پادشاهی کن
2706