2726

تایپک قفل نشد نتونستم جواب بدم بی عیب وکامل خداست وگرنه عیب نقاش مگیر خدا هر کدوم مارو یه جوری خلق کرده یکی دواغ قشنگ یکی چشم یکی صورت کک ومکی در ضمن اینا عیب نیست زن به این نیست که گرونترین ا ایشگاهو ب ه به اینه که وقتی شوهرش میاد لباسش تمیز ومرتب باشه بوی خوب بده در حد توانش بخودش برسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زیبایی زن و حتی مرد فقط ب ظاهر نیس

ب نوع نگاه و درک و شعورشه 

ب تعدا کتاباییه ک میخونه 

چنین ادمی تفکرش زیباست و تفکر زیبا بسیار زیبانر از ظاهر زیباست

دختری عکاس تا حدودی نقاش 😁
زیبایی زن و حتی مرد فقط ب ظاهر نیس ب نوع نگاه و درک و شعورشه  ب تعدا کتاباییه ک میخونه  ...

بله یه زن ادب و شعور داشته باشه خیلی مهم تره 👌👌

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

بعلههه زیبایی مهم نیس.. زبون نیش دار نداشتن و خود زیبا پنداری نداشتن و مار کبری نبودن مهمه....دم اروپایی هاا گرم.. هر نوع پوست دارن و... در بند زیبایی و.. نیستن.. ذهنشون زیبا بار میارن و انسان دوستن... نه مث بعضیا خودشونو با عمل خفه کنن.. تو ایران.. یکی صورتش مو داشته باشه شلخته.. اما اروپا و خارج خیلی سلبریتیا صورتشون مو داره و این نقص نیس... نقص ذهن نازیبا بعضیامونه

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
چیشده گلم؟؟

تایپک یه خانمی بود نصیحت +18که چرا ریشه موهای بعضی خانما رنگ نشده واز اینجور مسائل که مثلا با ناخن شکسته میان بیرون فلان بعد خانما چیزایی گفتن یه نفر به اسی گفت اینا خودشون عیب دارن مشکل از خودشونه خواستم اینجا جوابشو بدم 

واقعا حرفت درسته هرکسی درحد توانش به خودش میرسه

ولی بعضیا اینجا عادت دارن بگن ما لاکچری هستیم لوازم ارایش مون گرونه ومارک بابا چیزی که مضره گرون و ارزون نداره بنظر من یک رژ بیست تومنی با یه رژشصت تومنی یکیه فقط بخاطر مارک گرونه

🧚‍♀️
2706