2726

خانوما همسرم توی شیرین عسل کار میکنه از کارش راضی نیس

بچه ها چی کار کنم 

میگه میخاد از کارش دربیاد

نه سرمایه هست و نه کار دیگه ای

این کارشم با پارتی رفته

خودتونم میدونید که تو این دورو رمونه نمیشه بی پول زندگی کرد

باهاش نشستم حرف زدم منطقی با محبت با قربون صدقه 

اصلا میگه نمیخام بمونم تو کار

بچه ها چی کار کنم بمونه

بهش میگم بمون بزار بکم پول جمع کنیم بعد یه کاری شروع میکنیم اصلا گوش نمیده میخاد منو اواره کنه

اگه میشه کمک کنین

با دعایی چیزی؟

خواهرانه کمکم کنین

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو اول یه کار جدید پیدا کن بعد بیا بیرون میخواد بیاد بیرون، نظرش در مورد هزینه هاتون چیه؟ نمیگه بد ...

نمیدونم که منطق قبول نمیکنه الان دست به دامن دعا شدم میخام کاری کنم به حرفام گوش بده

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
چرا کارش و دوست نداره ؟

نه بدش میاد

چی کار کنم ب حرفام گوش بده

خب چرا میخاد خودشو بیکار کنه

نمیدونم والاه نمیدونم میخاد چی کار کنه 

الان واقعا منه تحصیل کرده دست به دامن دعا شدم

خب بیرون میخواد بیاد با چه هدفی میخواد چیکار کنه بگو اول هدفتو روش کن بعد پل های پشت سرتو خراب کن

منطق قبول نمیکنه چی کار کنم 

بخدا خجالت میکشم منه تحصیل کرده دست به دامن دعا شدم 

بگو اول کار دیگه پیدا کن بعد بیا بیرون تو این گرونی بیاد بیرون چطور میخواد زندگی کنه مردا چقدر بی فک ...

کار هم نیس 

بخدا خسته شدم تو رو خدا تاپیکمو بخونین

کار هم نیس  بخدا خسته شدم تو رو خدا تاپیکمو بخونین

اره واقعا کار سخت پیدا میشه اگه حرف کسی رو بیشتر از همه قبول داره بگین اون باهاش حرف بزنه یا خودتون با مشاور حرف بزنید ان شاالله که خدا کمکتون کنه عزیزم 

اره واقعا کار سخت پیدا میشه اگه حرف کسی رو بیشتر از همه قبول داره بگین اون باهاش حرف بزنه یا خودتون ...

حرف هیچ کسو قبول نمیکنه بخدا 

خسته شدم 

دعایی چیزی هست که بتونم کاری کنم از کارش درنیاد و به حرفم گوش بده

حرف هیچ کسو قبول نمیکنه بخدا  خسته شدم  دعایی چیزی هست که بتونم کاری کنم از کارش درنیاد ...

دعا نمیدونم عزیزم ولی من خودم هر وقت مشکل خاصی داشته باشم واقا با ایه الکرسی خوندن جواب گرفتم اگه دوس داری امتحان کن کوتاهه 

2706