2703
2553
عنوان

واکسن ۱۸ ماهگی ...😨😨

96 بازدید | 16 پست

مامانا فردا پسرم واکسن ۱۸ ماهگی داره 

چیکار کنم اذیت نشه شربت پروفن خریدم براش استا رو ۵ سی سی میدم پروفنم همینو بدم؟؟؟

واسه واکسنای قبلش فقط ۲ ماهگی اذیت کرد 

یعنی فردا اذیت میکنه 

شما بچه هاتون سر واکسن قبلیا اذیت کردن ۱۸ ماهگی چی؟

تاپیک آخرمو بخون شاید کمکت کنه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بله که اذیت شدن دو روز بعد.با اینکه گفتن بعد از واکسن ببرین یه جا راه بره پاهاش درد نگیره ولی بهر صورت ظهر که خوابید و پاشد درد و نق ها شروع شد تا دو روز.میگفت بغلم کنین زمین نذارین حتی موقع خواب نشسته میخوابیدیم بچه به بغل.بعد از دو روز همه چی اوکی میشه

خدایا پشت و پناهمون باش
2714
خب پسر من دوماهگی اذیت کرد چارماهگی اصن نفمید هیچ کدوم از این کارام نکردم ولی این فرق داره همه میگن ...

میدونم عزیزم من کلاً در مورد همه واکسن ها پرس و جو کردم و اونایی که با توجه به سن نینیم به درد ۴ماهگی میخورد رو بیشتر زوم کردم

بعضی از نکته هاش به دردت میخوره

مثلاً ماساژ با برس نرم

دادن مایعات زیاد

و....

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706