2726

وای این بنفشه چقدر نازه

متری چند؟ 

چ جنسی؟

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميدونم چرا اقد از چيزاي برق برقي خوشم مياد ديروز رفتم يه پارچه ساده بخرم اينارو خريدم اون دوتا گلداره هم دخترم خودش به سليقه خودش برداشته واسه لباس ايا كسي به درد برق برقي دچاره؟؟؟

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
2728
وای این بنفشه چقدر نازه متری چند؟  چ جنسی؟

متري ٧٥ خيلي جنس لطيف محكم و كشي داره 

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  

وای اون اولی چه نااازه منم موخوااااااااام

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

واسه چی خریدی؟ 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
وای اون اولی چه نااازه منم موخوااااااااام

اولي كرپ باربي هست با يه شصت سانت جداگانه خرج كار

اون اولی اسمه خاصی داشت؟ووووییییی عاشقش شدم مبارکت باشه عزیزی

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

من به درد عشق طلای برقی برقی دچارم 😁

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
اولي كرپ باربي هست با يه شصت سانت جداگانه خرج كار

منظورم اون پارچس ک توخالیش مربعیه

اون اولی اسمه خاصی داشت؟ووووییییی عاشقش شدم مبارکت باشه عزیزی

عزيزم چشمات قشنگ ميبينه قابلتون رو نداره اولي كرپ باربي هست و يه شصت سانت جداگانه خرج كار پارچه خرج كار متري ١٨٠ بود كرپ باربي هم ١٠٠

2706