2733
2734

سلام دوستان رفتم سنو واسه صدای قلب نی نی سنوی اختردانش بهم گف جنین تو ۶هفته رشدش متوقف شده، برو واسه سقط😔ولی دکترم سنو داخلی نوشته واسه اطمینان بیشتر، الان من تازه دارم میرم تو ۹هفته، چیکار کنم یعنی دوباره واسه سنو داخلی برم پیش اختردانش، تشخیصش خوبه آیا یا نه برم جای دیگه، البته جای دیگه هم روم نمیشه چون اکثرا مرد هستن

منتظر معجزه ام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان رفتم سنو واسه صدای قلب نی نی سنوی اختردانش بهم گف جنین تو ۶هفته رشدش متوقف شده، برو واسه ...

سلام. آره منم روم نمیشه پیش مردا سونوی داخلی. 

اگه مشکلی با هزینه اش نداری هم یه سونوی داخلی پیش اختردانش برو. هم یه سونو معمولی پیش ناصحی

سلام دوستان رفتم سنو واسه صدای قلب نی نی سنوی اختردانش بهم گف جنین تو ۶هفته رشدش متوقف شده، برو واسه ...

سلام یه سونو گرافی خانمی هست ،میدون امام ،خیابون بعثت،روبروی استانداری،اسمش یادم رفته،از118بپرسید،تقریبا یکسال هست اومده بوشهر

2728
سلام، شما دکتر طب سنتی پیدا کردی بوشهر؟ به نتیجه رسیدی؟ میشه لطفا جوابمو بدی

سلام عزیزم آره پیدا کردم برازجان طب سنتی شفاء 

آره خیلی خوب بود 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم آره پیدا کردم برازجان طب سنتی شفاء  آره خیلی خوب بود

عزیزم ممنونم که جوابم دادی،  اسم دکتر و آدرس مطبش لطف می کنی؟ دکتری که رفتی تحصیلات  دانشگاهی طب سنتی  داره؟ یا از ایناست که فقط چند دوره گذرونده؟

عزیزم ممنونم که جوابم دادی،  اسم دکتر و آدرس مطبش لطف می کنی؟ دکتری که رفتی تحصیلات  دانشگ ...

امید رجب پور دارای مدرک دکترای داروسازی گیاهی 

سه تا شعبه داره شعبه یک برازجان خ بیمارستان جنب ساختمان پزشکان نوید2 تلفن ۳۴۲۵۹۳۳۸_34259339

شعبه دو خیابان بیمارستان خیابان امامت 09171777026_34231317

شعبه سه خیابان بیمارستان چهار راه فراهانچی 34230449

ببین عزیزم این چیزای بود که داخل کارتش نوشته من خیلی پرس و جو کردم اینو بهم معرفی کردن جاهای دیگه هم رفتم ولی جواب درست نگرفتم بعدش شعبه یک خودش میشینه شعبه سه هم خانومش من رفتم پیش خانومش میگن خانومش هم دکتر 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
2706