2737
2734
عنوان

قرص مخمر

4052 بازدید | 12 پست

سلام دوستان..من رژیم لیمومی رو از سایت شون گرفتم و جدا از برنامه غذایی بهم گفتن قرص مخمر هم روزی یدونه بخورم..من هدفم اینه ۹ کیلو کم کنم ولی الان همه جا میخونم که این قرص چاق میکنه..شما دراین باره تجربه ای دارین؟

من حتی میخوام صورتم هم لاغر بشه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام عزیزم شما رژیم لیمویی گرفتی خوب بود؟لاغر شدی؟ قرص مخمرو خوردی بالاخره یا نه؟

سلام عزیزم..قرص مخمر نخوردم چون همه گفته بودن چاق میکنه صورت رو و من صورت پُر دوست ندارم.. رژیم لیمومی هم دو سه روز پیش رفتم بد نبود ولی بنظرم حجمش زیاد بود و من دیگه خیلی سراغش نرفتم و رژیم سرخود گرفتم یکماه و نتیجه دیدم..کلا همه چربی ها و کربوهیدرات و هله هوله ها رو حذف کردم و توی یکماه حدودای ۵ کیلو کم کردم..

اما دوستم رژیم لیمومی رو کامل رعایت کرد و همون‌مقدار ۲ و نیم کیلو طی یک ماه رو کم کرد

سلام عزیزم..قرص مخمر نخوردم چون همه گفته بودن چاق میکنه صورت رو و من صورت پُر دوست ندارم.. رژیم لیمو ...

رژیم خودسرانه گرفتن درست نیست. شاید وزن بیشتری کم کرده باشید ولی باید ببنید بدنتون چه چیزایی رو از دست داده

رژیم خودسرانه گرفتن درست نیست. شاید وزن بیشتری کم کرده باشید ولی باید ببنید بدنتون چه چیزایی رو از د ...

آزمایش کامل دادم و چیزی از دست نداده بودم..دوماه بعدشم باردار شدم و همه چی برگشت ☹الان همه چیز خوبه خداروشکر

درکنار رژیم حواسم به ویتامین ها و پروتئین های لازم بدنم بود