2410
2553

من سیب زمینی برنج هویج جو گندم و لوبیا سبز و کدو ....

خلاصه انگار همش سردی میخوره

چی بریزم بنظرتون 15 ماهشه

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خرما و آجیل بده بهش ..گردو بریز ..سه شیره بده بهش .. تو سوپ کمی ارده بریز ..بلدرچین 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2714

لزومی هم نداره تمام غذاهاش گرم باشه

شما باید تعادل رو رعایت کنید

نه باید مدام به بچه سردی بدید نه مدام گرمی

تخم بلدرچین گرمه میتونید استفاده کنید

توی ادویه ها دارچین گرمه میتونید خیللللی کم توی غذاش استفاده کنید

موز و گردو و خرما و شیره هم گرم هستند از اینا میتونید توی میان وعده هاش استفاده کنید

فقط حواستون باشه متعادل بهش غذا بدید

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
خرما و آجیل بده بهش ..گردو بریز ..سه شیره بده بهش .. تو سوپ کمی ارده بریز ..بلدرچین 

اهل چیزای شیرین نیست. اما خوبه کنجد بریزم. کنجد گرمه؟

اهل چیزای شیرین نیست. اما خوبه کنجد بریزم. کنجد گرمه؟

بله گرمه ..پودر گردو بریز ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
لزومی هم نداره تمام غذاهاش گرم باشه شما باید تعادل رو رعایت کنید نه باید مدام به بچه سردی بدید نه ...

بله میخوام متعادل باشه. اما الان اکثرموادی که میدم سرده

همیشه دارچین میزنم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706