2737
2734
عنوان

درد زیاده اما هم درد کم

166 بازدید | 9 پست

اخه هرچی یه اندازه ای داره یه حدودی داره 😔😔

اما قربون خدا برم که برای ما تمومی نداره 

هفت ماهه باردارم و سه ساله ازدواج کردم .هنوز یکسال نشده بود که پدرم فوت کرد و آرزوش موند به دلم بیاد خونم .پنج تا برادرم دارم که هرکدوم از یکی به درد نخور تر .مخصوصا آخری که باعث مرگ پدرم شد و انقدر بدهی آورد بالا تا اومدن حکم جلب گرفتن و بردنش و پدرم سکته مغزی کرد و بیست روز بعد مرد.وخونرو فروختیم و تازه دربه دری مادرم شروع شد و منو خواهر بزرگم آوردیمش پیش خودمون و چندماه موند تا اینکه خواهر وسطیم رضایت گرفت و برادرم دراومد و مادرم با اینکه خودش خونه نداشت به عموم رو زد که باهم ضامن بشن برای داداشم و وام بگیرن تا خونه رهن کنن .خودش پیش ما بود و خیلی شبا از خجالت شوهرای ما کم میخورد و گرسنه میخوابید تا داداشم و زنش بیرون نمونن.بعد سه ماه داداشم به اسرار بردش پیش خودش و خودشم رفت شهره دیگه کار اما زنه بی همه کسش پاشده بود زده بود اومده بود تهران و به صاحبخونه گفته بود کاری کن مادرشوهرم بره .وقتی رفتم مامانمو دیدم قلبم شکست اما به روی خودم نیاوردم و باهم رفتیم سیسمونی خریدیم .شبش برادر اومد و کلی دعوا که به زنم چی گفتید که رفته و همه سیسمونی منو شروع کرد پرت کردن که اینارو برای دخترت میخری اما اومدی پیش ما زندگی میکنی😭😭

دلم شکست که برادرم چشم دیدن  نداره و گفتم کاش بابام بود 

بی پدری خیلی سخته 

ببخشید طولانیه واقعا دیگه دلم پر بود و ترکیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ن خاهر دارم ن برادر ن مادرمو میبینم ن پدر

هیچکسی رو ندارم درد هرکسی برای خودش خیلی بزرگه

اما کاش درد منم اینا بود...

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
الهییییی😞😞 دلم واسه مامانت کباب شد خداهیچ‌پدرمادری و محتاج اولادنکنه.انشالله درست میشه ایکاش براد ...

برادرای دیگه از این بدتر دوتاشون که کلا معلوم نیست کجان و چکار میکنن 

یکیشون که تهران 

دوتاشونم شهرستان بتونن زن و زندگی خودشونو بچرخونن

2738
مادرم دلش به حاله زن و بچش سوخت اما زنش آدم نیست 

اشتباه کردین الانم با برادرها صحبت کنید بگید همه ی مقدار پول بزارید خونه رهن کنیم برای مادر .درماه هم ی خرجی براش درنظر بگیرید گناه داره بنده خدا اواره خونه اینو اون شده .

اشتباه کردین الانم با برادرها صحبت کنید بگید همه ی مقدار پول بزارید خونه رهن کنیم برای مادر .درماه ه ...

خودش حقوق بگیره نیازی به ما نداره اما برادر کوچیکم ولش نمیکنه با زن و بچش

انقدر گند کاری میکنه