2737
2734

بیاین تعریف کنین از کساییکه بهتون بدی کردن و بعدش تقاصشو دادن تا دلمون قرص بشه اگه کسی زندگیو به کاممون سخت کرده دنیا همش یطرفه براش خوب نمیخواد و نمیتونه همینجور بتازونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانواده همسرم با من هررررررر کاری کردن ، دقیقا به شکل مشابه سرشون اومد 

مثلللللا لهجه مادر عروسمون که مال یه استان دیگه بود رو مسخره کردن . حالا تقدیر چرخید و دختر خودش با یکی از همون استان ازدواج کرد و لهجه هم دارن شدیییید

اگه بخوام مورد به مورد کارهایی که با من کردن و الان دقیقا مشابهش سرشون اومده رو بگم خودش یه قسمت با حال کلید اسرار میشه

به نظرم زمانی میتونیم بگیم خدا سر طرف میاره که ما با طرف مقابله نکنیم و بسپاریمش به خود همون خدا

زن عموم ....

ما که بچه بودیم یتیم بودیم .. تو حرفهاش پیش بقیه میگفت اینا ... موشنافتادن تو زندگی ما ،البته ما خودمون خونه داشتیم و با مادربزرگم زندگی میکردیم ولی چون عموم بزرگتره ما بود گاهی برای یر و سامان دادن کارهامون سر میزد...از پدرم هم خیلی بهشون رسیده بود

حالا دختر خوشگل جوون مرگ شد و نوه اش که نوجوونه داره پدرشونو در میاره خود عموم گفت ،زن عموم عاششق دخترش بود الان همش حسرت میخوره همیشه افسرده ست

2738

من خودم چند مورد بوده به ناحق کاری کردن که خیلی سختی کشیدم بهد چندسال چنان سختی هایی براشون پیش اومد که هنوز درگیرن حتی حلال کردم ولی دست از بد بودنشون برنداشتن و همچنان گیرن ولی خب بازم کسانی هستن که دارن یجور دیگه بهم بد میکنن ولی باز بی طاقت میشم و میگم نکنه اون این سختی رو برام درست کرده و من دائم باید تو عذاب باشم و خودش همیشه تو خوشی و خوبی من ثابت نشه

عزیزم مادرشوهرم همیشه بهم تیکه مینداخت که توبچه دارنمیشی منی که الان پیرزنم میتوتم بچه داربشم اما تونمیتونی یه دوماهی گذشت من حامله شدم دخترش بعدمن ازدواج کرد الان من یه دختر ۷ساله ویه پسر ۱ساله دارم اما دخترش هنوز بچه دارنشده خدا کلاغ نیس که بزنه زودی چشه یکی رودربیاره خدا دلش بزرگه صب میکنه یه روزی یه جایی میذاره توکاست که خودتم انتظارشو نداشته باشی

من دراین کلبه خوشم تودران اوج که هستی خوش باش

من هربار يكي كه دلمو شكست به خدا واگذار كردم طفلك نابود شد!😐

تمام تلاشمو ميكنم ديگه هيچي نگم، چون حتي مامانم و برادرم و پدرمم يوقتايي دلمو شكستن و متاسفانه يه اتفاق بدي واسه خودشون افتاد حالا ديگه شوهر و خانواده شوهر و بقيه كه هيچي

من اعتقاد دارم حرمت دل شكسته پيش خدا بسيااار بالاس خدا نياره اون روزي رو كه خداوند بخواد انتقام بگيره

خاله من 6تادخترداشت یکیش هم سن من بقیش ازمن کوچیکتر 5تاشونوتو5یاشش سال شوهرداد وبعدشم منومسخره میکردکه هیچکس تورونمیگیره حتی دختراش به من میگفتن ترشیده البته نسبت به اوناترشیده بودم چون همشون 18و19سالگی ازدواج کردن منم 26ازدواج کردم حرفاشون خیلی آزارم میدادبه خاطراینکه دخترخاله هام همشون کوتوله بودن وباقیافه بد میگفتم چرااونابایدمنوحرص بدن؟؟خداروشکرالان یه دخترش مونده خونه هیچکس نمیگیرتش 36سالشه  خالم داره دق میکنه...دیگه جرات ندارن به کسی بگن ترشیده

زن عموم .... ما که بچه بودیم یتیم بودیم .. تو حرفهاش پیش بقیه میگفت اینا ... موشن افتادن تو زندگی م ...

بدی به یتیم خیلی عواقب داره و عزیزم خدا همه کس همون یتیم میشه.خدا همیشه دلتونو شاد کنه

دوستان در كل نفرين و بد خواستن براي ديگران خوب نيست... همه رو ببخشيد، حلالشون كنيد.

من از خودي و فريبه زياد ضربه خوردم ولي گذشتم كه خدا هم از تقصيرات من بگذره هممون يه جاهايي خطا داشتيم. دعا در حق كسايي كه بدي كردن بهتون، باعث آرامش خودتون ميشه قلبتون روز به روز بزرگتر و مهربونتر ميشه و يه جاهايي خدا به دادتون ميرسه كه فكرشم نميكنيد.

تو نيكي ميكن و در دجله انداز كه ايزد در بيابانت دهد باز

2706