2726
عنوان

نقاط سیاه در مدفوع نوزاد ۵-۶ ماهه

8337 بازدید | 15 پست

دخترم ۵ ماه و نیمشه

۱۰ روزه فرنی بهش میدم و ۳-۴ روز پیش حریره بادام دادم

ولی یبوست شد و امروز که بعد از چند روز مدفوع کرد نقطه های خیلی ریز سیاه توش بود

کسی این تجربه رو داره؟

راستی امروزم یدونه آلو خورشتی پخته شده باآب قاطی کردم بهش دادم که شکمش روون شه

🤢🤢🤢

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه فقط برنج و بادام البته سری آخر بادام با پوست اسیاب کردم

هموناست نگران نباش. آدم تو پی پی بچه هزار عجایب میبینه 😂 ضمنا میگی الو هم دادی میتونه اونم باشه.

راستی هر وقت موز دادی منتطر رشته های سیاه مثل نخ تو پی پی باش، نترسی مال موزه. طبیعیه‌. 

دخترمن ۱۰ام پنج ماهوتموم میکنه میترسونن منومیگن چیزی نده فعلا

بعضی وقتایه ذره میوه میزنم دهنش عذاب وجدان میگیرم

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
دخترمن ۱۰ام پنج ماهوتموم میکنه میترسونن منومیگن چیزی نده فعلا بعضی وقتایه ذره میوه میزنم دهنش عذاب ...

نه بابا من که دکترش گفت بدم

خودمم از چن روز قبلش بهش آب دادم

یا میوه یکم میذاشتم دهنش مزه کنه

خیلیم خوشش میاد

زیاد به حرف بقیه گوش نده تو مامانشی بیشتر از همه میشناسیش و نیازشو میفهمی

من اگه دکترم نمیگفت خودم دیگه شروع میکردم بهش غذا میدادم

هموناست نگران نباش. آدم تو پی پی بچه هزار عجایب میبینه 😂 ضمنا میگی الو هم دادی میتونه اونم باشه. ر ...

😁

آلو روبعد از پی پیش دادم

ولی خودم فک میکنم اون پوست بادوما باشه

نمیدوم بازم با پوست بدم یا پوستشو بگیرم

آخه بادوم خیس میشه درست آسیاب نمیشه

نه بابا من که دکترش گفت بدم خودمم از چن روز قبلش بهش آب دادم یا میوه یکم میذاشتم دهنش مزه کنه خیل ...

پس دیگه منم کم کم شروع کنم 

آره بعضی وقتامیوه میزنم دهنش انقدخوشش میاد😍😍😍

صدادرمیاره بازمیخواد

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
😁 آلو روبعد از پی پیش دادم ولی خودم فک میکنم اون پوست بادوما باشه نمیدوم بازم با پوست بدم یا پوس ...

عزبزم من یه بار قبلا تجربه خودمو گفتم یکی دقیقا همینو گفته بود که بادومش خوب اسیاب نمیشد. ببین مثلا نیم  کیلو بادوم رو خیس کن پوست همشو بگیر. بعد بگدار روی شوفاژی بخاری جایی خشک بشه. بعد اسیاب کن (معمولا مقدار کم خوب اسیاب نمیشه اگه بخوای برای هر وعده همون موقع اسیاب کنی) اون مود رو بریز توی شیشه بگذار یخچال. هر بار که میخوای حریره درست کنی یه قاشق ازش بردار. 

پس دیگه منم کم کم شروع کنم  آره بعضی وقتامیوه میزنم دهنش انقدخوشش میاد😍😍😍 صدادرمیاره بازمی ...

جاان😍😍😍

آره دیگه بچه غذا میخواد خودش 

دکترم بری حتما میگه شروع کن بهش غذا بده

2706