2726
عنوان

کادو عروسی

527 بازدید | 82 پست

سلام بچه ها عروسی خواهر شوهرم نزدیکه بنظرتون کادو چی بخرم؟؟؟؟خودش گفته غذاساز ولی غذاساز خیلی گرونه اونم مارک بوش یا کنوود بالای دوتومنه اونقدر نداریم....مارک خاصی میشناسین که خوب باشه؟؟؟ما نهایت ۷۰۰تومن بتونیم هزینه کنیم عقدش طلا دادیم الان اونقدری نمیتونیم هزینه کنیم

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فیلیپس

راضی بودی؟قیمتش چجوریه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
بخدا ایرانی خوبم داریم چرا خارجی...  من پارس خزر دارم عین اسب از وسایلم کار میکشم.

مادر شوهرم میگه یا نخرید یا مارک خوب بخرید اشغالای ایرانی بدرد بچه من نمیخوره😑

مادر شوهرم میگه یا نخرید یا مارک خوب بخرید اشغالای ایرانی بدرد بچه من نمیخوره😑

خب برای خودتونو ب زحمت می‌اندازید همون 700 رو بدید با خودتون و جیبتون ک تعارف ندارید.خودتونو اذیت نکنید

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
اووف خودشم گفته چی بخرید  بنظرم پولشو بدید  خودش روش بذاره بخره  اونجوری بخری غر م ...

شوهرم میگه پول کم به چشم میاد روش نمیشه یهویی عروسیو انداختن جلو قرار بود تابستون باشه مام هرچی داشتیم دادیم یخچال خریدیم

2706