2726

امروز داشتم به عکسای قبل بارداریم نگاه میکردم با اینکه هیچ کار خاصی انجام نمیدادم اما نمیدونم چرا جوونتر بودم و صورتم دخترانه تر بود بچم تازه هفت ماهشه تازه همه جوره به خودم میرسم به پوستم ابروم موهام لباس پوشیدنم حتی به وزن قبل بارداریمم رسوندم خودمو اما....

حتی این نظر من نبود فقط چند نفر دیگه هم گفتن

حتی تو این دوماه قبل ۵کیلو لاغر شدم اما هیچکس هیچی نگفت قبلا تا یک کیلو لاغر میشدم همه بهم میگفتن

واقعا دارم افسردگی میگیرم من تیپ اسپرت و دخترونه قبلیمو میخوام😭😭😭😭😭😭

شما هم همچین حسی دارین؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برعکس.  قبل بچه زنونه و سن بالا بودم. بعدش بی بی فیس شدم😂😂 شوهرم میگه هورمونای جوونی من گرفتی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728

بله چن نفر بهم گفتن مثل زنا شدی 

ول کن خواهر جونت سلامت

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

مادر ک میشی خواه نا خواه خیلی چیزا تغییرمیکنه 

شاید ظاهر خیلیا تغییرنکنه ولی از درون اون حس وحال دیگ نداری

حتی کسی متوجه نشه  ولی خودت میفهمی چقدر تغییر بزرگی کردی... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 

آره من عکسای قبل ازدواج و بعد ازدواج و بعد بچه دار شدنم همشون باهم فرق دارن قیافه ام رفته رفته پخته تر میشه از اون شور و شوق جوونی در اومده☹️☹️☹️

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

دخترم سالم باشه همه چی فدای ی تارموش بااینکه سنی ندارم.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2706