2737
2734
عنوان

برای مدرسه بزرگسالان سوال دارم

1429 بازدید | 16 پست

من تازه رفتم تو ۱۸ سال چون ازدواج کردم از کلاس دهم ترک تحصیل کردم حالا میخوام برم مدرسه بزرگسالان کسی هست شرایطش مثله من بوده  ؟ یا باشه؟ چجوره شرایط مدرسه بزرگسالان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شرمنده ام

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3677073/خواهش-میکنم-یه-سر-بیایییدد?postId=117665353

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
اره بگو لطفا

من بزرگسالان غير انتفاعي ميرم ترمي٨٠٠ك قسط بنديه

سه روز در هفته

عاليه تدريسشونم عاليه

من كم مونده ديپلممو بگيرم

حتما برو ثبت نام كن سخت نيست

همسونم دخترن كلا مدرسه دخترونس گلم

همونجا هم پيش دانشگاهيمم ميخوام بخونم

2738
خود خوانه .امتحان نهایاش یکم سخته .می تونی خونه بخونی بری امتحان بدی  اگه دوست داشتی طراحی دوخ ...

اخه من رشته مدرسه ام گرافیک بوده ترم اول کلاس دهم امتحان دادم دیگه نرفتم حالا پشیمونم و مدرسه قبولم نمیکنن بخاطر ازدواج کردم ولی الان میخوام برم مدرسه بزرگسالا ایا میشه رشته تغییر داد؟

مثله مدرسه مثلا جدا جدا هست یا قاطیه دختر پسر و اینکه تو کلاس مثلا درس اینا ازموح سوال میکنن یا فقط ...

نه دخترانه وپسرانه مدارسش جداست 

مثل مدرسه پرسش دارن امتحان دارن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
من بزرگسالان غير انتفاعي ميرم ترمي٨٠٠ك قسط بنديه سه روز در هفته عاليه تدريسشونم عاليه من كم مونده ...

من واس استان فارس هستم نمیدونم شرایطش با بقیه شهر ها فرق داره یا نه 

بله میشه .هدفت از درس خوندن چیه

اخه شوهرم مهندسه ساختمون هست اون یکی بردار شوهرم مهندسه نقت خواه شوهرم ماما هست اون یکی خونواده خودمون مدارک تحصیلیشون عالیه منم بخاطر حوصله نداشتن درسمو ول کردم چسبیدم ب شوهر

2706