2733
2734
عنوان

الان زنگ زده بچه رو میاره

1519 بازدید | 39 پست

زنگ زدم بابا بزرگ پسرم گفتم بگو بچه رو بیاره گناه داره بچه..الان زنگ زده گوشی رو داده پسرم بچه میگه من نمیام تو منو میزنی😐کثافت ببین چه حرفا یادش داده.😢ولی گفت میارش فردا دوباره میاد دنبالش ببرش خونه مادربزرگش..گفتم لازم نیس فردا بیای دنبالش گف خودت گفتی یه مدت پیش تو باشه گفتم هروقت موقع اش شد و مال تو شد بعد تو ببر نگهش دار کثافت احمق عرضه نگهداری بچه رو هم نداره هااا ولی از حرف خودم که گفتم نگهش دار سواستفاده میکنه

پ ن:دعوامون شده دارم جدا میشم پسرم 3سالشه پیش باباشه لج کرده یه هفته اس نمیارش

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اگه شرایط خیلی حاد نیست سعی کنین با مشاوره زندگیتون و بسازین و جدا نشین بچه آسیب میبینه البته ...

کاش راه داشت واقعا ولی راهی نیس

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
انشالله خدا مشکلتو بزودی حل کنه❤

ان شاالله

شوهرت هنوز با اون زن ست؟

آره خونه گرفتن باهم زندگی میکنن

2738
آره واقعا پیشنهادت عالی بود❤

ممنون عزیزم چون خودمم یه بار تصمیم قطعی گرفتم که جدا شم ولی وقتی به دخترم گفتم انقد گریه کرد که دلم کباب شد تصمیم گرفتم بمونم و بیشتر برای زندگیم تلاش کنم 

عزیزم اگه شرایط خیلی حاد نیست سعی کنین با مشاوره زندگیتون و بسازین و جدا نشین بچه آسیب میبینه البته ...

اره یه خانمی تاپیک زده بود واسه پسرش ناراحت بود چون ازش دوربود تو یه شهردیگه ،پسرش پیش همسرش بود ازهم جداشده بودن داست از پیش پسرس میومد گفت داغونم دلم عروم نمیشه پسرمم خیلی ناراحت بود،گفت پشیمونم کاش بخاطر  بچم زندگی میکردم

خاک تو سرش

میبینی چقد پررو ئه

2706