2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من رفتم باشگاه ۵ کیلو لاغر شم مربی دربه در شده یه برنامه داد کار کنم اونجا ۵ کیلو اضاف کردم همشم بالاتنه(به غیر سینه)😐 یه جور ناجوری بالاتنم پهن شده

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
من رفتم باشگاه ۵ کیلو لاغر شم مربی دربه در شده یه برنامه داد کار کنم اونجا ۵ کیلو اضاف کردم همشم بال ...

دوباره آبش کن

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2738
Trx  خوبه هم چربی سوزیه هم عضله سازی ولی کلا بازو  و شکم چربی هاش نسبت به بقیه جاها دیرتر ...

باسن و رانم که دیر آب میشه لعنتی

دوباره آبش کن

سعی میکنم ولی نمیشه😢😢😢

الان از یکی رژیم گرفتم چند روزه شروع کردم نمیدونم نتیجه میده یانه

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
من یک عدد چاق میان تنه ام.😓

سلام عزیزم چاقی شکمی یا میان تنه، جزو چاقی های پرخطر هست 

سعی کن لاغر کنی 

عزیزم،برای کاهش وزن، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم،غذام از سفره خانواده جدا نمی شد و زحمت و دردسر اضافی نداشتم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

سعی میکنم ولی نمیشه😢😢😢 الان از یکی رژیم گرفتم چند روزه شروع کردم نمیدونم نتیجه میده یانه

انشالله جواب میده

سلام عزیزم چاقی شکمی یا میان تنه، جزو چاقی های پرخطر هست  سعی کن لاغر کنی    عزیزم، ...

مرسی گلم لطف کردید 😍😘