2733
2734
عنوان

خونه رو تکوندم

308 بازدید | 12 پست

خیلی خوب بود از ساعت ۵ عصر تا همین الان داشتم کار میکردم ، اخه شاغلم همش کارام میمونه ،ولی امروز با کمک همسرم خونه تکونی کردم  حسابی ، البته اون ۳ خوابید ‌، کاش الان میشد به خونه فیکساتور زد همینجوری بمونه😪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فیکساتور خوب اومدی😂😂😂کاش بود

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

اخ خوشبحالت من همسرم همکاری صفر بچه رو نگه نمیداره ی غذابپزم چقد دلم برای خونه مرتب تنگ شده تامیام پذیرای تموم بشه اشپزخونه بهم ریخته تامیام اشپز خونه رو تمیز کنم وقت خواب بچه وبعدش باید درسکوت کار کرد منم از عصرمشغولم اما فقط یخچال واشپزخونه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
اخ خوشبحالت من همسرم همکاری صفر بچه رو نگه نمیداره ی غذابپزم چقد دلم برای خونه مرتب تنگ شده تامیام پ ...

میفهمم عزیزم همسر من جمعه ها هم میره سر کار امروز معجزه شد کمک کرد بدون اون نمیتونستم

2738