2733
2734

سلام دوستای گلم.به تایپیک من خوش اومدین ❤❤❤

لطفا اگه میشه راه هایی که میشه بوسیله ی اون تجسم خلاق رو تقویت کرد معرفی کنین وهمین طور هر تکنیک قوی ای که زودتر به رویاها وخواسته هامون برسیم.ممنونم از همگی😘😘😘

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوشگلا لایک کنن

خدایِ خوبم سلام،ومن به عادت همیشگی ام، پر از حرفم برایت،حواست را کمی به من میدهی امشب!؟مرا ببخش که لبریز شده ام از شکایت؛برایِ روزگارِ مردمم؛که می بینم حالشان خوب نیستو کاری از دستم بر نمی آید،برایِ معصومیت هایی؛که بی رحمانه،قربانیِ رذالت می شوند،بچه که بودم دنیایت قشنگ تر بود،با دنیایت چه کردند؟!مهربانا؛تویِ دلت چه می گذرد؛وقتی این روزهایمان را می بینی؟!من به جایت بغض می کنم،من به جایت اشک می ریزم،فدایِ نگاه کردنت،تو فقط تماشا کن،خدا که گریه نمی کند!!خدا قوی تر از این حرف هاست!ما که خدا نیستیم،ما زود بغضمان می گیرد،ما زود کم می آوریم،خودت که می بینی!این گره هایِ کورفقط با دستانِ تو باز می شود!تمامِ دلخوشیِ این روزهایمان تویی،جز تو فریاد رسی نداریم!جانِ تمامِ پاکی ها؛می شود کمی بیشتر هوایمان را داشته باشی؟!‌از تو چه پنهان؛اوضاعمان هیچ جوره خوب نیست!
2738
بعد بااین روش چیرو جذب میکنه😅

موفقیتو

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
من یک‌کانال دازم‌ت ل گرام یعنی عضوم توش در نورد قوانین کوانتوم و اینا دوره هم داره تاطه خریدم دارم ت ...

چه عالی عزیزم موفق باشی.تا الان چیزی جذب کردی؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
خواسته هاتو بنویس

نوشتم عزیزم.یه راه حل تازه میخوام که انرژیمو ببره بالا ودر عین حال جذب داشته باشم

تجسم خیلی سادست عزیزم شاید چند دقیقه طول بکشه ، اما مهم اینه خسته نشی و مدام تکرار و تمرین کنی 

و خواستتو باور کن بهش ایمان پیدا کنی 

وقتی میخوای تجسم کنی یه جای اروم بشین ،فکرت مشغول چیز دیگه نباشه چشماتو ببند و تصور کن به اهدافت رسیدی با همه جزئیاتش  

جوری تصور کن که واقعیته انگار مرتب تمرین کن و صبور باش 

2706