2726
عنوان

صدای شکستن دلم تا آسمون رفته

834 بازدید | 27 پست

دو‌ماه دیگه میشه یک سال که ازدواج کردم ،باورم‌نمیشه نزدیک یک ساله که انقد عذاب دارم تحمل میکنم چجوری تاب آوردم چجوری هنوز زنده ام ای خدا ... مارا به سخت جانی خود این‌گمان نبود ...شوهرم یه حرفایی بهم زد که از یادآوریشون روزی هزار بار میمیرم و زنده میشم گفت مادر ‌‌خواهرتو به عادت مینشونم گفت کاری میکنم اون بابات بیاد پامو ماچ کنه 

ای خدا تو شاهدی چجوری دلم شکسته چجوری صدای شکستن دلم تا آسمونت رفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خو چرا اخه؟؟ دردو مرضش چیه ؟؟؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

به من گفت از خونه برو بیرون ای خدا به منی که تا قبل ازدواجم کسی. از گل نازک تر بهم نگفته بود ای خدا دارم دق میکنم 

مامانم کاش می‌شد بیای منو ببری خونه پیش خودت دوباره مثل بچگیا بغلم کنی نازم بدی مامانم کاش می‌شد منو نجات بدی کاش بچه نداشتم تا برمیگشتم دوباره پیشت 

من موندم چرا قبل ازدواج ب اخلاق طرف نگاه نمیکنید خب

خیلی زوده این حرفا از الان

از الان بخاد اینطوری حرف بزنه خیلی زوده

این به وضوح بد دهنیه ، چرا اجازه میدی اینجوری بگه به خانوادت ؟ ساکت بشینی به خودت ظلم کردی

برا حاجتم یه صلوات میدین ؟! ⁦❤️⁩🙂
2706