2733
2734

سلام خانما.شبتون بخیر

کسی از شما هست که با مهربونی و صبوری و سیاست خودش باعث شده باشه شوهر بداخلاق و بددهن رو درست کرده باشه؟

چجور عصبانیتتون رو کنترل میکنین؟یا عصبانیت ناشی از بداخلاقی شوهر رو روی بچه تخلیه نمیکنین؟

من وقتی با همسرم اشنا شدم بشدت عصبی بود بعلت نداشتن خانواده.بشدت دیوونه بودا اصلا یه چی میگم یه چی میشنوی.کاراش واقعا اذیت کننده بود.اما خداروشکر الان کاملا ارومه فقط غُد و مغروره

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلاصبوزنیستم عصبی هم هستم متاسفانه

منوشوهرم آروم میکنه اونم به وقتش عصبی هست ولی من ازاون بدترم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2731

اره اگه چیزی میگه در جوابش سکوت کنی دیگه سعی نمیکنه باز بهت بی احترامی کنه و بددهنی کنه.و وقتایی ک باهام خوبین این مسئله رو بهش بگو

مثل آدمی شده ام ک آتش گرفته!اگربایستد میسوزد،اگربدود بیشترمیسوزد.

وقتی عصبی میشد میگفتم عزیزدلم الان عصبی هستی درکت میکنم ولی کاری نکن حرفایی نزن ک باعث بشه رومون تو هم باز بشه..وقتی خانوادش ی کاری میکردن مثلامیگفتم عزیزم راستش از یه چیزی ناراحت شدم قول بده بین خودمون باشه بعد میگفتم اونم منو بغل میکرد میگف قربون درکت برم عزیزم

2738
وقتی عصبی میشد میگفتم عزیزدلم الان عصبی هستی درکت میکنم ولی کاری نکن حرفایی نزن ک باعث بشه رومون تو ...

شوهرت زمان عصبانیتشون فحاشی هم میکرد؟یا تهمت و حرفای پوچ و زور؟

بیخیالی ازت یه شخصیت جذاب میسازه💜

یعنی وقتی بهم تهمت میزنه فحش خودمو خانواده م میده بیخیال باشم؟ آخه چجوری

البته خیالیا نسبت به این موضوع بی تفاوتن ولی من هرکاری میکنم نمیتونم

یعنی وقتی بهم تهمت میزنه فحش خودمو خانواده م میده بیخیال باشم؟ آخه چجوری البته خیالیا نسبت به این م ...

نه فحشو نمیشه کاریش کرد.اما عزیزم شما دوتا راه داری.یا خودتو ازین زندگی خلاص کنی یا بمونی و زندگیتو بسازی.به هیچ وجه نذار زندگیت به بلاتکلیفی بگذره.بنظرم اگر قراره بمونی تو این زندگی بهتره صبرتو ببری بالا و بتونی سکوت کنی

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم
من اصلاصبوزنیستم عصبی هم هستم متاسفانه منوشوهرم آروم میکنه اونم به وقتش عصبی هست ولی من ازاون بدترم

منم عصبی بودم بعد از گذشت دوسه سال از ازدواج بدتر شدم.کاش منم صبور بودم

نه فحشو نمیشه کاریش کرد.اما عزیزم شما دوتا راه داری.یا خودتو ازین زندگی خلاص کنی یا بمونی و زندگیتو ...

همش به رفتن فکر میکنم.ولی بچم چی؟

عزیزم آخه من سکوت میکنم ولی روش بیشتر میشه بیشتر فحش میده و جدیدا دست روم بلند میکنه جلو بچه