2737
2734

19 سالمه هفت ماهه ازدواج کردم شوهرم خیلی با دوستاش وقت میگذرونه من بعد ازدواجم اومدم شهر غریب ساعت هشت صبح میره سرکار تا هشت و نه و بعدشم میاد خونه فقط ماشینشو میزاره و با دوستاش میره بیرون تا دوازده و یک چند بارم شده تا دو بیرون بوده نمیدونم چیکار کنم خیلی غریبم تو این شهر دارم دیوونه میشم اینجا از تنهایی همش کارم گریست دیروز رفتم شهرمون پیش مامانم وقتی برمیگشتم انقد گریه کردم و فقط بهش گفتم زندگی سخت تر از اونیه که فکر میکردم من خواستم تنها نباشم ولی تنهاتر شدم😭😭😭😭وقتیم که با دوستاش نیست یا سرش تو گوشیه یا تلوزیون بخدا که همیشه به خودم میرسم خونه مرتبه برای هر چیزی باهاش پایه ام و کلا عاشقمه مطمعنم ولی اینطوریه مدلش هر وقتم بهش میگم شاکی میشه آخه مگه من آدم نیستم؟😭دارم دق میکنم دیگه روحم پیر شده بخدا با هیچکسم نمیتونم دردل کنم 

جانِ مادر خوش اومدی به زندگیمون❤👣میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی از مرد رفیق باز بدتر نیست خدا صبرت بده فقط

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

قبول داری ازدواج تو غربت مفت هم نمی ارزه؟ من اینایی رو که میگی دارم به علاوه اینکه شوهرم بسیار بچه ننه هست...حالا من تنها و غصه دارم یا تو؟

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2738
قربونت برم وقتی اوضاع اینطوریه سعی نکن زود مامان شی

هیچوقت دلم نمیخواست زود مامان شم ولی از وقتی میبینم اوضاع اینطوریه همش دلم میخواد باردار شم وقتی یه بچه میبینم اشک تو چشمم جمع میشه چند ماهه اقدام کردم ول نشد😭این ماه فکر کردم دیگه هست ولی بازم یه لکه خون دیدم صبح و تا الان هیچ خونی نیومده فکر کنم پری بیاد😭

اخخ مگه می شخ اول زندگی این باشه اخرش چی می شه به خانواده اش بگو اگه الان دادو بیداد نکنی جلو قضیه رو نگیری غردا با یه بچه می خوایی چه کنی 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
قبول داری ازدواج تو غربت مفت هم نمی ارزه؟ من اینایی رو که میگی دارم به علاوه اینکه شوهرم بسیار بچه ن ...

دوتامو😞

سنش کمه احتمالا شوهرت تو دوران بچه گیش مونده به نوعی  اگه سالم بمونه از دست دوستاش ،درست میشه

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2706