2737
2734

سلام خوبین  😁خیلیاتون میشناسین منو میدونین که بزرگترین ارزوم نقاش شدنه و پنج ماهه شروع کردم به آموزش دیدن الانم ماه پنجمم این تابلو رو کشیدم هنوز 4 ماه دیگه از دوره هام مونده تا تموم بشه

اینم بگم کلاسام  به صورت مجازیِ😀

😁این تابلورو سه هفته پیش شروع کردم به کشیدن دیشب تموم شد😍زوتر هم تموم میشد ولی چون با وجود هلنا رزوا نمیتونم کار کنم شبا تا صبح میکشم وقتم محدوده 😆خیلی ذوق دارم واسه نقاشی و ...خوشحالم که با موفقیت اولین تابلوم تموم شد خواستم با شما شریک باشم خوشحالیمو😍

اینم تابلوم

موهای کنار گوششم مرحله نهایی دیشب زدم

اینم عکس اصلی

فقط میگم آفرین هنرمند

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کدوم کلاس مجاری میری ک اینو کشیدی؟؟؟؟؟باورم نمیشه اینهمه استعداد 😶😶😶😶😶😶

عالیه 

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
2738

واقعا عالیه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2706