2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته البرز وملاصدرا تو عظیمیه هم می گن خوبه شما هم جایی رومی شناسی بگو.پسر من امسال می ره پیش دبستان،جایی رو تو طالقانی و هفت تیرو... سراغ نداری که مطمئن باشی خوبه.البته پیش دبستان تو مدرسه نه مهدکودک.
2731
2738
احتمالا مدرسه می ذارم ،می گم با محیط مدرسه آشنا بشه بهتره،الان مهد می ره ،مهد نسبت به مدرسه زیاد سخت نمی گیرن ونظرشون اینه که بچه باید بچگیشو بکنه.دوستای من نبوت تو جهانشهر گذاشته بودن که غیرانتفاعی بود وراضی بودن،برای کلاس اول بردن فرهنگ که خیلی سختگیر بود تو ثبت نام.
می گم می بینی وقتی تاپیک میزنی واز بچه های کرج کمک می خوای ،زیاد استقبال نمی شه،مخصوصااگر درمورد مدرسه باشه. من خودم رو کشتم 100بار تاپیک زدم کسی سمت مهرشهر پیش دبستان ومدرسه خوب می شناسه،کسی جواب نداد که نداد.............
سلام من دخترم رو گذاشتم مهد فرشتگان عالی بود پیش رو اونجا رفت برای کلاس اول هم پاکان و ماندگاران خوبه اینا دور و بر من هستن یعنی میدون مادر از جاهای دیگه خبر ندارم
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
2706