2726

سلام دوستان.بچه ها من دو ساله اقدامم .بعد این ماه موعد پریودم فقط 2 روز پریود بودم .حالا همه اینا به کنار .الان چند روزه پریودی تموم  شده ولی  سینه هام خیلی درد میکنه و زیر دلمم خیلی درد داره .از طرفی پادردم هستم.شما که تجربه دارین من چمه؟یعنی ممکنه کیست داشته باشم یا عفونت؟

لطفا برای سلامتی  نی نیم یه صلوات بفرست 
یه چیزی بگین دیگه فک کنین در مورد جاری تاپیکم

باور کن من هم شبیه شما دو تا تاپیک زدم هیچکس جواب نداد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام ببخشید یک سوال داشتم یک جراحی با مدت زمان کوتاه دارم حدودا 20 دقیقه دکتر بهم گفته باید بیهوشت کنم تا دردی رو احساس نکنی ولی خیلی از بیهوشی می ترسم خواهشا دراین زمینه کمکم کنید در مورد بیهوشی هر اطلاعاتی دارین بهم بدین خیلی استرس دارم قراره با گاز بیهوشم کنند تو رو خدا بهم بگید به چه صورته

سلام ببخشید یک سوال داشتم  یک جراحی با مدت زمان کوتاه دارم حدودا 20 دقیقه دکتر بهم گفته باید ب ...

اصلا نمیفهمی خیلی راحته انگار خواب میری و بیدار بشی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خب پزشکم باشیم آزمایش و سونو مینویسیم همینطوری که نمیشه گفت. بعدم شما دو ساله اقدامی باردار نشدی هن ...

دقیقا ‌‌ . واقعا چنین سوال تخصصی چه توقعی از نی نی سایت دارید ؟ اگر قرار بود ما ندیده بتونیم جواب بدیم این همه متخصص میرفتن خونشون مینشستن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
میشه بپرسم به چه صورته ؟؟؟؟؟

یه ماسک میزنن روی بینی و دهن خواب میری

ببخشید خیلی استرس دارم خیلی طول می کشه تا بیهوش شم 

نه خیلی زود