2726
عنوان

مردای مشهدی خسیسن؟؟؟؟؟

2955 بازدید | 83 پست

من با یه پسره هستم

بعد نزدیک به ۵ سال دوستیم و خودش اصرار به ازدواج داره

من کلا از این دخترای فمنیسم که از ۲۰ سالگی کار کردم و زیاد سعی میکنم از خانواده خرجی نگیرم که مستقل باشم و خیلی حساس رو برابری زن و مرد

در حدی که هرچند وقت یکبار خودم پول شام و کافه رو حساب میکنم که مثل ابزار نباشم این وسط فقط مصرف کننده 

همیشه هم کادوهای خوب میخرم براش تو مناسبتا

بعد الان داشتم تو نی نی سایت میخوندم که 

دختره گفته بود عقدم بابام‌ میگه خرجت با شوهره 

شوهرم میگه با باباته 

منم این سوالو مطرح کردم برای شناختش

بهم گفت تا وقتی خونه بابات باشی با باباته

وقتی اومدی خونه من با خودم 

انقدررررر عصبی شدم گفتم مگه من کالام؟

که مبادله ام کنی 

اگه خودت تواناییی مالی داشته باشی و منو هم واقعا دوس داشته باشی همه خرجی برام میکنی 

منتظر تغیر سمت من نمیشی 

کلی هم مثال زدم که مگه فلانی که توی دوستی همههه ی خرجای دختره باهاشه حتی پول دانشگاه و موبایلش 

مگه این به اینا فکر کرده؟

علاقه داره براش خرج میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه بابا فقط دلیلش مشهدی بودنش نیست

من مشهدی ام ولی از وقتی بله گفتم شوهرم بی هیچ حرفی همه چیز برام میخرید ماهیانه هم میداد بابامم همینطور به هم کار نداشتن

به تربیت خانواده برمیگرده ب نظرم

من شوهرم مشهدیه به شدت دست و دل بازه و همینطور اطرافیانش.ربطی به مشهدی بودن نداره.یعنی همه ترکا دست و دل بازن؟یا کردا؟یالرا؟ربطی به این که طرف کجایی نداره توی هر شهری هم خسیس هم دست و دل باز

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی😃🤩

عزیزم من از بعد عقد حتی یه هزاری از چدرم نگرفتم 

از همون ۴سال ونیم قبل شوهرم ماهی ۳۰۰مبزد به حسابم 

الانم همینه ماهی ۷۰۰میزنه به حسابم 

وقتی مردی زنی رو به عنوان همسرش انتخاب میکنه دیگ وطیفه ی برطرف کردن مخارجش هم باخودشه 

حتی اگ زن سر کارم بره دیگ اون پول و حقوقی ک میگیره ربطی ب شوهرش نداره

یچی میگم نظر شخصی منه کسیم ناراحت نشه چون همه شهرا خوب و بد دارن من خودم بابام مشهدیه اصلا 

شوهر عمه منم اینجوریه ها حتی هنوزم به زنش پول نمیده میگ خودم برات خرید میکنم ولی بهت پول نمیدم روزای ک میره ماموریت اگ یه هفته نباشه فقط ۲۰ تومن میده بهش در غیر این صورت هیچ پولی بهش نمیده کلا بیشترشون اینجورین بابام خووودش مشهدیه ولی به من میگفت فکر ازدواج با پسر مشهدی و نکن

2706