2733
2734
عنوان

حس پیری میکنم

174 بازدید | 23 پست

۲۲سالمه خیلی حس بدی دارم همش فک میکنم عمرم هدر رفته و پیرشدم و ازهمه عقبم 

تازه لیسانسمو گرفتم و تقریبا دارم میرم سرکار.

ولی از نامزدم دارم طلاق میگیرم .

چیکارکنم ک مفید باشه ک عمرم تلف نشه

فعلن برو سر کار باور کن عقب نیستی تازه دنیا اولشه برات کلی اتفاقای خوب برات میفته ۲۲ ک چیزی نیس

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلن برو سر کار باور کن عقب نیستی تازه دنیا اولشه برات کلی اتفاقای خوب برات میفته ۲۲ ک چیزی نیس

خودمم همش ب خودم میگم ولی ته دلم خیلی ناراحتم این حس پیر بودن ولم نمیکنه

2728
2738
ورزش ورزش ورزش انسان ۱۰۰ ساله رو ۱۰ ساله میکنه چه از لحاظ روحی چه از لحاظ جسمی  ورزش واقعا خ ...

وایی مچکرررم خیلی پیشنهاد خوبی دادین شرایطمو ی ذره اوکی کنم میرم دنبالش

خودمم همش ب خودم میگم ولی ته دلم خیلی ناراحتم این حس پیر بودن ولم نمیکنه

بابا  بیخیال باش فقط لذت ببر از ثانیه ها ت تا سی سالگی ب ازدواجم فک نکن 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
بابا  بیخیال باش فقط لذت ببر از ثانیه ها ت تا سی سالگی ب ازدواجم فک نکن

نمیتونم لذت ببرم میدونی فقط روزایی ک سخت کار میکنم و یه حرکت مفیدی میزنم شباش لذت میبرم مابقی حس بیخود بودن و پیری دارم

معذرت میخواما حس بیخود بودن و مفید نبودن نداری اخه من دارم

عزیزم احتمالا خودتو دوس نداری ویسری مشکلات دیگه داری که فک میکنی مفید نیستی عمرتو هدر دادی

خودتو دوس داشته باش 

2706